sport top

Czy polecamy obstawiać zakłady sportowe w internecie?

Każdy z nas lubioglądać mecze na żywo lub inne wydarzenia sportowe. Spora część fanów sportu zajmuje się także ich obstawianiem. Bukmacherzy online oczywiście cieszą się z tego powodu, gdyż jak wiadomo, każda postawiona przez gracza złotówka to więcej pieniędzy w kieszeni bukmachera. Jak wygląda sytuacja z perspektywy gracza?

Czy obstawianie sportów jest opłacalne?

Na pierwszy rzut oka wydaje się, ze obstawianie jest niezwykle opłacalne. Im dalej w las tym gorzej. Musimy nie tylko trafić odpowiedni wynik, ale także liczyć się z podatkiem, marżą bukmachera i tysiącem innych problemów stawianych nam na drodze.

Obstawianie może być opłacalne, ale wygrywanie dużych pieniędzy nie jest wcale takie łatwe. Żeby osiągnąć sukces musimy bardzo dobrze znać się na sporcie, który obstawiamy, a także nabyć sporo praktyki i wiedzy o obstawaniu.

Bukmacherzy online nie są instytucją charytatywną i dla nich także jest to biznes. Z tą różnicą, że oni nie mogą pozwolić sobie na straty. Wszystko jest więc ustalone tak, by to właśnie część graczy kończyła na minusie.

Zyski na bukmacherce są możliwe, ale nie jest to takie proste. Regularnie pieniądze wygrywa zaledwie kilkanaście procent graczy, a tylko niewielka część z nich jest w stanie się z tego utrzymywać.

Kto może osiągnąć sukces?

Bukmacherzy online to miejsce przede wszystkim dla osób, które bardzo dobrze znają się na sporcie, mają sporo czasu i wiedza co chcą osiągnąć. Jeśli przytoczone powyżej warunki nie pasują do nas to niestety, ale obstawianie nie będzie dla nas opłacalne. Na bukmacherce musimy skupić się w 100%, gdyż inaczej z naszych pieniędzy cieszyć się będą tylko bukmacherzy.