balustada do wnetrz

Jakie balustrady sprawdzą się we wnętrzach?

Posiadanie w domu schodów wewnętrznych sprawia, że musimy do nich zamówić odpowiednie jakości, dopasowane balustrady. Balustrada to element, który zwiększa bezpieczeństwo użytkowania schodów, pełni również funkcję dekoracyjną. Dużą popularnością cieszą się balustrady wykonane w metalu, które są malowane proszkowo. Można zamówić balustrady klasyczne, jak również bardziej nowoczesne. Wszystko zależy od tego, jakie mamy oczekiwania.

Nowoczesne i klasyczne balustrady metalowe


Wybór balustrad metalowych to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż pasują one zarówno do nowoczesnych, jak również do klasycznych wnętrz. Dużym plusem balustrad metalowych jest to, że są uniwersalne, mają duży potencjał aranżacyjny, można je zastosować do schodów metalowych, drewnianych, wykończonych płytkami, mikrocementem lub innymi materiałami.

Balustrady w Buku są oczywiście wykonywane na wymiar, który dokonywany jest bezpośrednio u klienta. Dzięki temu wykonawca balustrad ma możliwość dopasowania rozmiaru oraz kształtu, a także innych detali, które wpłyną na komfort użytkowania schodów, jak również zapewnią bezpieczeństwo.

Balustrady metalowe:

  • stanowią trwały element wykończenia schodów,
  • nie pękają,
  • nie uginają się pod ciężarem i nie wypaczają,
  • nie zmieniają swoich oryginalnych parametrów technicznych,
  • są odporne na uszkodzenia,
  • łatwo je utrzymać w czystości.

Nowoczesne ogrodzenia. Jak wybrać takie najbardziej trwałe?


Ogrodzenie domu jest bardzo ważne. Powinno być dopasowane do naszych potrzeb, do wyglądu ścian zewnętrznych, jak również podjazdu, otoczenia domu. Dużą popularnością cieszą się ogrodzenia metalowe, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie słoneczne, wilgoć, działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także wyjątkowo estetyczne.

Ogrodzenia w Buku są oczywiście dopasowane do potrzeb klientów, a także wykonane z materiału, który przez wiele lat zachowa swoje oryginalne właściwości. Dzięki temu ogrodzenie będzie funkcjonować dobrze i nie będzie sprawiać żadnych problemów.