specjalne masaze na powiekszenie biustu

Masaże na powiększenie biustu. Prawda czy mit?

Kobiety bardzo często dążą do tego, aby ich miseczka była chociaż o rozmiar większa, a piersi kształtniejsze i jędrniejsze. Jednak nie każda chce poddać się operacji plastycznej, która jest bardzo kosztowna i zarazem bolesna. W tym artykule zostanie przedstawione jak osiągnąć podobny efekt poprzez masaż biustu.

Jak poprawnie wykonać masaż biustu?

Podczas wykonywania masażu należy zastosować się do kilku prostych reguł. Masaż biustu nie może być bolesny i wywoływać dyskomfortu. Należy zawsze masować w kierunku pach. Nie wskazane jest rozciąganie skóry, a także brodawek, ponieważ uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego. Kiedy dostosujecie się do tych reguł i masaże będą wykonywane regularnie, po pewnym czasie będziecie mogły podziwiać swoje większe i jędrniejsze piersi.

Jak wykonać masaż na powiększenie biustu samodzielnie?

Należy usiąść wygodnie, tak aby plecy były całkowicie oparte. Na samym początku należy wspomnieć, że masaż na powiększenie biustu nie może być bolesny, więc jeśli poczujesz jakikolwiek dyskomfort należy zmniejszyć nacisk lub przerwać masaż. Na dłonie nanieś niewielką ilość kremu lub oliwki. Masaż ujędrniający biustu można wykonywać jednocześnie na obu piersiach lub pojedynczo. Na początku użyj czterech palców i wykonaj głaskanie piersi zaczynając od brodawki. Ruchy powinny być płynne i wykonywane w równym tempie. Następnie dwa palce- wskazujący oraz środkowy ułóż przy sutku i w małym stopniu zwiększając nacisk wykonuj podłużne ruchy na zewnątrz piersi. Kolejnym krokiem jest objęcie piersi obiema dłońmi tak, aby sutek był widoczny pomiędzy palcami wskazującymi, a kciukiem. Teraz lekko skręcaj pierś raz w jedną, a raz w drugą stronę. Pamiętaj, aby być przy tym delikatną i nie powodować bólu. W następnym kroku użyj wszystkich palców i wykonuj delikatne uciskanie na całych piersiach. Na sam koniec wykonaj małe kółeczka zgodnie ze wskazówkami zegara, które stopniowo będziesz powiększać. Na każdą pierś powinno przypaść po około 100 takich ruchów. Masaż biustu powiększający najlepiej wykonywać dwa razy dziennie – rano oraz wieczorem. Do masażu biustu warto sięgnąć po balsam ujędrniający, który dodatkowo wzmocni jego efekty dzięki składnikom, które są w nim zawarte. Również dzięki niemu dłonie będą miały zapewniony odpowiedni „poślizg”, który ułatwi wykonywanie masażu.

Masaż na powiększenie biustu wykonywany przez partnera

Jeśli masaż będzie wykonywany przez partnera należy się położyć. Poproś partnera, aby objął obie piersi na raz i delikatnie je ugniatał. Może również wykonywać kółka, jednak należy pamiętać, aby wszystko odbywało się w odpowiednim tempie i z odpowiednią dozą nacisku.

Masaż biustu efekty

W domowym zaciszu poprzez masaż biustu można zwiększyć ich jędrność, wielkość, a także wygląd. Skóra na biuście staje się gładka, a rozstępy które na nim występują mogą się zmniejszyć. Powoduje on również większą cyrkulację krwi oraz limfy, w związku z czym lepsze odżywienie tkanek oraz szybsze usuwanie toksyn z organizmu. Masaże na powiększenie biustu pierwsze efekty mogą dać po 3 miesiącach, a zwiększenie rozmiaru może nastąpić dopiero po roku.

Jakie dodatkowe korzyści można czerpać z masażu biustu?

Dzięki masażowi biustu można zmniejszyć ryzyko raka piersi. Podczas wykonywania takiego masażu można również w łatwy sposób wykryć w piersiach guzki. Należy w takim przypadku niezwłocznie zgłosić się do lekarza. Dzięki szybkiej interwencji oraz diagnozie możliwe jest rozpoczęcie leczenia na wczesnym etapie choroby.

Podsumowanie

Podsumowując, regularne wykonywanie masaży biustu może przynieść wiele korzyści estetycznych, a także zdrowotnych. Dzięki nim kobiety poczują się nie tylko lepiej, ale również staną się pewniejsze siebie.