zdrowe powietrze

Oczyszczacze powietrza Vestfrost – dlaczego warto?

Oczyszczacze powietrza to skuteczna metoda do walki z zanieczyszczeniami. Urządzenie zasysają powietrze, które następnie przechodzi przez zamontowane we wnętrzu filtry, im więcej metod filtracji tym lepsza i skuteczniejsza będzie. W zależności od modelu powietrze może zostać również zjonizowane a także nawilżone. Czyste zostaje z powrotem wtłoczone do pomieszczenia.

Wobec tego jak bardzo zanieczyszczone jest powietrze w naszym kraju podczas sezonu grzewczego, brak działania w tej kwestii nie będzie dobrym dla naszego zdrowia, czy nawet życia. Możliwość skutecznej filtracji przy pomocy oczyszczaczy powietrza, jest najlepszym, najszybszym i najprostszym wyjściem z sytuacji.

Oczyszczacz Vestfrost- nowość w branży urządzeń do sterylizacji powietrza

Urządzenia duńskiego producenta od niedawna zagościły na stałe na sklepowych półkach, w sklepach specjalizujących się w sprzedaży urządzeń do sterylizacji powietrza. Vestfrost już od początku zyskał pochlebne recenzje, wszystko to dzięki wysokiej skuteczności działaniu w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną .

Jakie urządzenia znajdziemy w ofercie oczyszczaczy Vestfrost?

VESTFROST VP-A1M30WH– to najmniejszy wśród trzech dostępnych urządzeń duńskiego producenta. VESTFROST VP-A1M30WH sprawdzi się w pomieszczeniach, których powierzchnie nie przekracza 42m2. Wyposażony w filtr 3w1 w formie prostokątnej kasety. Świetnie sprawdzi wszędzie tam gdzie brak miejsca na umieszczenie oczyszczacza, ponieważ VESTFROST VP-A1M30WH jest bardzo kompaktowy. Cena to jedyne 1099 zł, to jeden z najtańszych oczyszczaczy, w tej klasie.

VESTFROST VP-A1Z40WH-to średnie co do wielkości urządzenie tej marki, przeznaczony do powierzchni 48 m2. Ten oczyszczacz Vestfrost ma nieco charakterystyczny wygląd. Dzięki temu, że jest bardzo wąski doskonale zmieści się w wielu miejscach. Pokazuje użytkownikom nie tylko stężenie pyłów zawieszonych, ale również LZO. Wyposażony w okrągły filtr 3w1.

VESTFROST VP-A1S70WH- oczyszczacz Vestfrost, który doskonale sprawdzi się w dużej przestrzeni, jego powierzchnia oczyszczania wynosi aż 80m2. Wyposażony w kółka transportowe, które ułatwiają transportowanie urządzenia. Wciąż zachowuje cechy wyglądu najmniejszego modelu VESTFROST VP-A1M30WH. Wykorzystuje filtr okrągły 3w1.

Wszystkie 3 oczyszczacze Vestfrost mogą być sterowane przy pomocy aplikacji mobilnej z poziomu telefonu, to wygodne i maksymalnie proste. Każdy oczyszczacz Vestfrost w swoim wnętrzu posiada lampę UV-C LED, oraz jonizator. Nie jest również urządzeniem, które wykazuje duży pobór energii elektrycznej, dzięki temu nawet jeśli będzie intensywnie go wykorzystywać nie musimy martwić się o znaczącą podwyżkę rachunków za prąd.

Oczyszczacz Vestfrost tak czy nie?

Urządzenie od Vestfrost idealnie łączy w sobie bardzo dobrą skuteczność z atrakcyjną ceną. Każdy z trzech modeli tego duńskiego producenta ma kompaktowy ciekawy kształt, a możliwość sterowania poprzez aplikację mobilną czyni je bardzo wygodnymi w obsłudze i funkcjonowaniu.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl