Agro Animal Show 2017 w Kijowie z udziałem Metal-Fach

Agro Animal Show 2017 w Kijowie z udziałem Metal-Fach

W środę 15 lutego w Kijowie startuje kolejna edycja targów Agro Animal Show. Wydarzenie odbywające się w kompleksie wystawowym KyivExpoPlaza w dniach 15-17 lutego, to jedna z największych imprez tego typu na Ukrainie. Obok producentów wyrobów dedykowanych dla rolnictwa z kilkudziesięciu państw, nie zabraknie też polskiej reprezentacji z firmą Metal-Fach na czele.

Jak zwykle, przedsiębiorstwo z Sokółki postara się, aby stworzona przy pomocy dystrybutora ekspozycja zapadała w pamięć zwiedzającym i prezentowała innowacyjność wyrobów.

Na stoisku ukraińskiego dystrybutora produktów Metal – Fach zostaną zaprezentowane m.in.: prasa belująca Z562, wóz paszowy T659, ładowacze czołowe z całym osprzętem, a także agregaty U741 i U710 wraz z wózkiem i wałem Packera.

Joanna Jatkowska, kierownik marketingu firmy przyznaje, że luty, choć to najkrótszy miesiąc w roku, ale dla spółki jest wyjątkowo intensywnym i gorącym okresem.

– Choć upłynęło zaledwie półtora miesiąca, a oferta firmy była już w tym roku prezentowana na kilku ważnych imprezach targowych w kraju i zagranicą. Byliśmy już obecni m.in. w Wielkiej Brytanii czy na Węgrzech. Podczas wydarzenia w Kijowie, postaramy się, aby nasze stoisko było najjaśniejszym punktem pawilonu numer 3, w którym będzie można znaleźć nasze produkty – dodaje.

Patronat nad targami Agro Animal Show 2017 objęły Ministerstwo Polityki Rolnej Ukrainy, Federalne Ministerstwo Gospodarki Niemiec oraz rząd Francji.