Potrzebne akcesoria od Apple

Akcesoria od Apple, których prawdopodobnie potrzebujesz

Na rynku znajdziesz sporo akcesoriów od firmy Apple. To nie tylko etui chroniące urządzenie przed zniszczeniem, ale również inne bardzo przydatne dodatki. Dzięki nim możesz „podkręcić” swój iPhone, albo MacBook – zyskasz niepowtarzalny design i mnóstwo dodatkowych opcji!

Ochronne etui – podstawowy dodatek

Case chroni telefon przede wszystkim przed uszkodzeniami mechanicznymi, czy upadkiem z wysokości, ponadto dzięki niemu możesz szybko zmienić sam wygląd iPhone`a. W naszym sklepie znajdziesz kilka wariantów etui, od wytrzymałych gumowych, po produkty powstałe z TPU. Mogą one osłaniać jedynie sam tył, albo obudowywać obie części smartfona. Paleta możliwości jest spora, tak samo jak gama dostępnych barw oraz nadruków. Nie mniejsza w asortymencie jest ilość ochronnych produktów tylko i wyłącznie na ekran.

Mamy jeszcze uchwyty, które jednocześnie mogą służyć, jako podstawka. Jeden dodatek, a łączy w sobie kilka funkcji! W zaledwie jedną chwilę przymocujesz go do iPhone`a, i tak samo szybko zdejmiesz.

Niekiedy case posiadają dodatkowe funkcje, między innymi Smart Battery Case od Apple ma wbudowany powerbank. Aktywnym fizycznie osobom spodoba się z pewnością model z opaską. To sprzęt idealny na trening, albo do biegania.

Przydatny gadżet dla kierowców – uchwyt samochodowy do iPhone`a

W naszej ofercie posiadamy liczną reprezentację przydatnych gadżetów, które ułatwiają codzienne czynności. Mamy funkcjonalne uchwyty do samochodów, często od razu w komplecie znajduje się ładowarka. Te produkty są przeznaczone do montażu na szybie, jak i na desce rozdzielczej. Łatwa instalacja, bezpieczne i proste mocowanie iPhone`a, stabilna oraz wytrzymała konstrukcja – zalet jest wiele. Bez tego gadżetu od Apple z pewnością nie poradzą sobie zawodowi kierowcy i fani czterech kółek. To niezbędny element w dalekiej podróży!

Ładowarka – bez tego ani rusz

Kupując iPhone`a otrzymasz w zestawie tradycyjną ładowarkę. U nas znajdziesz także inne modele, takie jak Apple Stacja dotująca – tutaj smartfon stoi pionowo, w ten sposób nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Oprócz tego mamy ładowarki bezprzewodowe w rozmaitych kolorach, a także kształtach. Wiele z nich służy do umieszczenia w stacji aż dwóch urządzeń jednocześnie.

Kable i przejściówki – małe, a jakże przydatne!

W naszym sklepie jest mnóstwo kabli i przejściówek. To doskonałe rozwiązanie zarówno do iPhone`a, jak i MacBooka. Oferujemy złącza w kilku długościach oraz barwach. Mało tego, u nas kupisz wariant z kilkoma końcówkami USB. Do tego również zasilacze, także te uniwersalne przeznaczone dla podróżujących za granicę. Bez trudu dobierzesz odpowiedni model do swoich potrzeb!

Dysk zewnętrzny i pendrive

Urządzenia pamięci pozwalają zapisywać pliki bez obciążania miejsca iPhone`a. Znajdziesz klasyczne modele oraz bezprzewodowe, czyli wymagające jedynie dostępu do  Wi-Fi.

Gadżety dla fanów mediów społecznościowych

W naszym sklepie są jeszcze inne praktyczne akcesoria Apple, takie jak kijki, statywy oraz gimbal mechaniczny. Dzięki nim stworzysz doskonałe zdjęcie lub film. Jakość powstałych materiałów pozytywnie Cię zaskoczy!

Przed dokonaniem zakupu dokładnie przeczytaj opis produktu, ponieważ większość akcesoriów dedykowana jest konkretnym modelom iPhon`ów.