Aquawakacje – ciekawy sposób na zagospodarowanie wolnego czasu dzieciom

Lato jest porą roku, w której bardzo dużo obiektów sportowych i rekreacyjnych otwiera nowe możliwości spędzania czasu w ciekawy sposób. Wakacyjny okres to świetny moment na ciekawe zorganizowanie atrakcji dla dzieci. Niektóre obiekty tworzą kilkudniowe wycieczki, kolonie czy też półkolonie. Takim miejscem jest właśnie Aquapark we Wrocławiu. W okresie 27.06.2022-26.08.2022 obiekt ten tworzy wydarzenie pod nazwą Aquawakacje 2022. Jest to rodzaj półkolonii skierowanej dla dzieci. Co warto wiedzieć na temat tego wydarzenia?

Aquawakacje – Nauka i rozrywka dla dzieci 5 dni w tygodniu

Wydarzenie aquawakacje to półkolonia, podczas której dla dzieci w wieku 7-12 lat organizowane są najróżniejsze atrakcje połączone z aktywnością fizyczną i nauką. Podczas całego wydarzenia, dziećmi opiekują się doświadczeni i profesjonalni animatorzy i instruktorzy pływania. Dla dzieci przygotowane są najróżniejsze atrakcje, które łączą się z podstawową nauką pływania i zachowywaniem zasad bezpieczeństwa. Ogólnie rzecz biorąc, dzieci na tej półkolonii nabywają bardzo cennych umiejętności pod okiem profesjonalistów. Ciekawą opcją jest również możliwość ubiegania się o kartę pływacką.

Dlaczego warto zainteresować się tym wydarzeniem?

Wrocławski Park Wodny to doskonałe rozwiązanie, aby nie tylko nauczyć dziecko pływać, lecz także doszlifować aktualnie zdobyte umiejętności pływackie. Wysłanie dziecka na półkolonie aquawakacje to również ciekawe rozwiązanie dla rodziców, którzy mogą wówczas załatwić zaległe sprawy, mając świadomość tego, że ich dzieci są pod dobrą opieką. Animatorzy spędzają czas z dziećmi od godziny 8:00 do aż 17:00 przez 5 dni w tygodniu. Podczas zajęć zaplanowane są również 3 przerwy na starannie przygotowane posiłki, które dzieci z pewnością polubią. Aquawakacje dla dziecka są również czasem, w którym można nawiązać ciekawe i trwałe przyjaźnie z innymi uczestnikami. Cała półkolonia ponadto uczy, że wolny czas spędzony z dala od komputera czy telewizora również może być bardzo wartościowy i ciekawy.