sport

Czy na zakładach bukmacherskich można zarobić?

Zakłady bukmacherskie to bardzo popularny rodzaj hazardu, który kusi szybkimi i wysokimi wygranymi. Jest to dość agresywny sposób zarabiania, czyli taki, na którym można szybko zarobić, ale też szybko stracić. Czy istnieje jednak złoty środek, który pozwoli zawsze wyjść z sumą wygranych pieniędzy na plus? Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, ale tak jak we wszystkich sposobach zarabiania, do osiągnięcia sukcesu są potrzebne odpowiednie umiejętności (m. in. planowania i analizy faktów) a w przypadku zakładów sportowych także trochę szczęścia.

Obstawianie z zimną głowa to recepta na sukces

Najbardziej niebezpieczna sytuacja dla graczy bukmacherskich to gra pod wpływem emocji. Podczas stawiania nie warto kierować się sercem a wyłącznie rozumem i chłodną kalkulacją. Jednie takie informacje jak statystyki bezpośrednich spotkań obu drużyn, aktualna forma, kontuzje itd. pomagają w skutecznym typowaniu wyników zdarzeń. Nie pomagają za to argumenty typu: „na pewno się postarają i tym razem dadzą radę” – oczywiście że może się tak stać, ale szans na wygraną lepiej wypatrywać w faktach, nie w spekulacjach. Dobrze jest korzystać z pewnych źródeł informacji, dobrym przykładem takiej strony jest https://blogbukmacherski.pl

Stawianie na ulubioną drużynę to nie zawsze dobry pomysł

Często jest tak, że gracze stawiają na swoje ulubione drużyny klubowe lub na reprezentacje, mimo że nie są one w formie a rywal jest silniejszy. Takie obstawianie, w którym kierują się wiarą w drużynę lub patriotyzmem na pewno wzmaga emocje towarzyszące oglądaniu spotkania, ale na ogół nie przekłada się na wygrane u bukmacherów.

Odpowiednie zarządzanie budżetem

Doświadczeni gracze używają wielu systemów obstawiania zakładów, np. zwiększania stawek lub dobierania wysokości wkładu do prawdopodobieństwa wygranej (im większa szansa na wygraną tym większa stawka). Odpowiednie gospodarowanie budżetem na zakłady to na dłuższą metę kluczowa sprawa, która pozwala nie tylko wygrywać, ale także ograniczać starty w przypadku niepowodzenia. Warto poznać systemy gry u bukmacherów i dobrać ten najbardziej pasujący do swoich umiejętności i środków finansowych.

źródło: https://bukmachery.pl