bongo

Czym jest bongo z dyfuzorem?

Klasyczne bonga są dość rozpowszechnione i z racji na ich popularność coraz częściej spotkamy w nich różne innowacje, które mają poprawić doznania podczas palenia. Tak powstały między innymi bonga z dyfuzorem. W jakim miejscu możemy je kupić, jak wygląda ich konstrukcja i czym różnią się od zwykłego bonga?

W jakim miejscu kupimy bongo z dyfuzorem?

Odnalezienie odpowiedniego sklepu, który oferuje bongo z dyfuzorem, to podstawowy krok, gdy chcemy zakupić dla siebie ten typ bonga. Sprawa jest tutaj jednak nieco trudniejsza niż w przypadku klasycznego bonga, gdyż te, które są wyposażone w dyfuzor wciąż dopiero zyskują na popularności i są sprzętem droższym, więc trudniej je znaleźć od tych zwyczajnych.

E Nie oznacza to jednak, że bonga z dyfuzorem są niemożliwe do znalezienia. Wystarczy wpisanie ich nazwy w internet i powinniśmy błyskawicznie odszukać sklepy internetowe, które w swojej ofercie posiadają takie bonga, a co za tym idzie będziemy mogli sami sprawić sobie jedno z bong z dyfuzorem.

Czym jest bongo z dyfuzorem?

Bongo z dyfuzorem, to nic innego jak bongo, które zostało wyposażone w dodatkowy system filtracyjny. Jego kształt może się różnić w zależności od modelu, lecz jego cel jest dość prosty. Filtracja pozwala bowiem na pozbycie się większej ilości substancji smolistych i innych związków niepożądanych, a także na schłodzenie dymu, co dzieje się w procesie rozbijania dymu na cząsteczki, który zachodzi w dyfuzorze.

W ten sposób wsparcie dostaje woda, która w klasycznym bongo jest jedynym sposobem filtracji. Dodatkowo można filtrację wzbogacić wykorzystując również węgiel aktywny. Jest to naprawdę świetna substancja, która po umieszczeniu w przeznaczonym do tego miejsca, dzięki swojej charakterystyce jest w stanie wiązać substancje, których zbytnio nie chcemy wdychać. Decydując sie na bongo z dyfuzorem i węglem aktywnym dym przed inhalacją jest filtrowany trzykrotnie, lecz bez straty dla zawartości substancji, których pożądamy.