sport top

Czym są zakłady sportowe i jak obstawiać mecze w internecie?

Wiedzę o sporcie posiada wiele osób. Mamy w kraju 38 milionów ekspertów od piłki nożnej, czy skoków narciarskich i niewiele mniej od Formuły 1, czy MMA. Stosunkowo niewielka ilość ludzi przekłada jednak tę wiedzę na coś realnego, czyli na pieniądze. Taką możliwość dają nie tylko quizy, czy teleturnieje, ale przede wszystkim zakłady sportowe. To właśnie grając u internetowego bukmachera można dorobić się na prawdę sporych sum, nie inwestując wiele pieniędzy. Rozpoczęcie swojej przygody z bukmacherką wcale nie jest tak trudne, jak mogliby myśleć ci, którzy nigdy nie mieli z tym do czynienia.

Jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie?

By zacząć grę u bukmachera oczywiście musimy mieć ukończone 18 lat– to podstawowy warunek. Następnie musimy zarejestrować się na stronie jednego z kilku legalnych bukmacherów w Polsce. Listę takich firm bez problemu znajdziemy w Google po wpisaniu hasła „legalni bukmacherzy”. Warto przejrzeć oferty wszystkich firm i wybrać tę, która wydaje nam się najbardziej korzystna. Bukmacherzy bowiem oferują wiele bonusów na start. Możemy otrzymać na przykład zwrot stawki z pierwszego zakładu w razie przegranej, czy podwojenie naszego pierwszego wkładu. Firmy bukmacherskie mają różne ciekawe pomysły na przyciągnięcie do siebie klientów, dlatego dobrze jest spędzić nieco czasu nad analizą każdej z ofert.

To co najważniejsze – obstawianie meczów

Gdy już bukmacher pomyślnie zweryfikuje nasz wniosek i wpłacimy pierwszy depozyt na grę, pozostaje nam tylko zacząć typowanie. Opłaca się rozpocząć od meczów, których wyniku jesteśmy niemal pewni – wtedy szansa na wygraną będzie znacznie wyższa. Nie warto też umieszczać na kuponie zbyt wielu typów na raz, bo prawdopodobne jest, że tylko jeden mecz „położy” nam cały kupon. Lepiej nie wkładać też wszystkich pieniędzy przeznaczonych na grę w jeden kupon, a rozłożyć sobie je na dłuższy czas. Wtedy nawet, gdy mamy gorszy dzień, istnieje duża szansa, że wkrótce się odegramy. Tak właśnie zaczyna się przygoda z zakładami sportowymi online.