akcesoria do telefonu

Funkcjonalne gadżety do telefonu

Dziś trudno znaleźć osobę, która nie posiada na własność telefonu komórkowego. Wyjątek mogą stanowić seniorzy, którzy z trudem odnajdują się w aktualnych trendach, jednak sprawnie posługują się starszymi modelami telefonów. Rynek elektroniczny nieustannie się rozwija, przynosząc zaskakujące i funkcjonalne dodatki do codziennych sprzętów. Który z gadżetów warto mieć w swojej kolekcji?

Stylowy zestaw słuchawkowy

Pomimo ogromnego postępu technologicznego, jaki można zaobserwować każdego dnia, warto chwilami wrócić do minionych lat, które wspomina się z sentymentem. Z myślą o miłośnikach stylu vintage, jednak z marek wpadła na pomysł produkcji zestawów słuchawkowych, które wyglądem przypominają słuchawki telefoniczne sprzed kilkunastu lat. Gadżet można swobodnie połączyć z telefonem małym jackiem, w okamgnieniu przenosząc się co najmniej kilka lat wstecz.

Ubranie ochronne dla smartfona

Chłodny powiew wiatru, siarczysty mróz czy ulewa potrafią skutecznie i natychmiastowo obniżyć temperaturę ciała. Przykładanie równie zimnego smartfona do policzka to żadna przyjemność. Z myślą o ciepłolubnych powstały specjalne ubranka, w które można gustownie przyodziać swój telefon. Teraz żadna zima niestraszna!

akcesoria do telefonu

iGlove

Nikt nie lubi rozstawać się z telefonem na dłużej niż kilka minut. Nawet gdy spoczywa bezpiecznie w kieszeni jeansów czy w torebce i tak czegoś brakuje w rękach podczas oczekiwania na tramwaj czy w drodze do pracy. Ujemne temperatury skutecznie uniemożliwiają korzystanie z telefonu, lecz od czego są pomysłowe projekty. Rozwiązaniem jest para rękawic z możliwością obsługi ekranu dotykowego. Dzięki takim gadżetom korzystanie z telefonu na zewnątrz jest o wiele przyjemniejsze, a dodatkowo chroni wrażliwą skórę dłoni przed mrozem.

Smartwatch

Jeśli ktoś uwielbia zegarki łączące w sobie wiele funkcji, smartwatch będzie doskonałym nabytkiem. Poza wskazywaniem czasu smartwatch jest połączony z telefonem i potrafi informować o przychodzących połączeniach oraz wiadomościach. Na tym nie kończą się jednak jego możliwości. Ten nowoczesny zamiennik tradycyjnego zegarka potrafi również mierzyć kroki, wskazywać ilość spalonych kalorii, szczegółowo monitoruje sen. Za pośrednictwem smartwatcha można również odbierać, odrzucać oraz wykonywać połączenia. Gadżet co prawda może być użytkowany samodzielnie, jednak sparowany z telefonem znacznie zwiększa swoje możliwości.

Zdjęcia najwyższej jakości

Współczesne modele telefonów mogą z powodzeniem zastąpić profesjonalny sprzęt fotograficzny. Nie ma zatem konieczności dźwigania ciężkich sprzętów, gdy telefon jest zawsze pod ręką. Stąd w ofercie detalicznej pojawiają się liczne akcesoria do robienia zdjęć, takie jak popularny selfiestick, lampa błyskowa czy specjalna nakładka na telefon w kształcie ringu. Wszystkie te akcesoria mają poręczne rozmiary i charakteryzują się niewielką wagą.

Nowoczesne gadżety do telefonu stale zaskakują użytkowników tych urządzeń. Producenci nie spoczywają jednak na laurach, wprowadzając do sprzedaży coraz to bardziej pomysłowe akcesoria, bez których ciężko się obejść.

Partnerem materiału jest Kraina GSM – Xiaomi etui, pokrowce i akcesoria.