auto zlom

Jakie dodatkowe usługi może zaoferować dobry auto złom?

Auto-Złom WOMAR to miejsce, które ratuje maszyny i portfele kierowców. Dzięki niemu każda zmotoryzowana osoba będzie mogła znaleźć tam coś dla siebie i przy okazji zarobić przysłowiowe kilka złotych. Jakie usługi można tam zrealizować? Fachowcy odpowiadają.

Auto-Złom WOMAR – złomowanie pojazdów

Auto-Złom WOMAR zdecydowanie oferuje złomowanie pojazdów. Usługi tej nie może zabraknąć przede wszystkim w sytuacji, w której auto na dobre odmówiło posłuszeństwa, a koszty związane z jego naprawą zupełnie nie kalkulują się kierowcy.

Auto złom w Chorzowie złomuje auty za pomocą specjalnych urządzeń, które je transportują oraz zgniatają na niewielki box. W ten sposób na złomowisku zmieści ich się niemała gromada, która czeka na przyszłe przetwórstwo.

Auto-Złom WOMAR – sprzedaż używanych części

Usterka w samochodzie i konieczność wymiany części to coś, czego kierowcy zdecydowanie nie znoszą. Wszystko spowodowane jest tym, że nowe elementy wyposażenia samochodu są bardzo drogie i potrafią uderzyć w konto bankowe.

Auto złom ma na to sposób – oferuje każdemu sprzedaż sprawnych, ale używanych części, które jak najbardziej nadają się do dalszej eksploatacji. Ich obecność w skupach nie jest przypadkowa, po prostu są one demontowane z aut przed zgnieceniem.

Auto-Złom WOMAR – skup złomu

Skup złomu to usługa, na myśl o której cieszy się każdy kierowca. Możliwość pozbycia się problemu w połączeniu z zarobieniem kilkuset złotych to dobra perspektywa, która pomaga zadbać o swój budżet.

Oczywiście kwota dla niektórych może wydawać się niska, jednak zawsze jest to lepsze, niż wpatrywanie się w rdzewiejący pojazd na podwórku. Jednocześnie fachowcy zajmują się również kwestiami związanymi z wyrejestrowaniem utylizacją płynów oraz recyklingiem.

Usługi, które każdy kierowca znajdzie w auto złomie to przede wszystkim skup złomu, złomowanie i sprzedaż części używanych. Jest ich jeszcze więcej, a przeczytać o nich można na stronie Auto-Złomu WOMAR.