olvit

Nowoczesna hurtownia suplementów diety, odżywek i zdrowej żywności. Poznaj Olivit

Właśnie szukasz nowej hurtowni oferującej zdrową żywność, odżywki białkowe i suplementy diety? Chcesz, żeby taka współpraca była dla Ciebie korzystna i przyjemna? Jeśli masz kilka wolnych minut, zapraszamy Cię do przeczytania tego artykułu. W trakcie lektury dowiesz się więcej o hurtowni Olivit i jej podejściu do obsługi klienta.

Nowoczesna platforma sprzedażowa i system rabatowania

Współpraca z profesjonalną hurtownią suplementów diety, która proponuje klientom wiele udogodnień, to ważny element działalności stacjonarnego i internetowego punktu sprzedaży. O jakich funkcjonalnościach mowa? Oprócz dogodnych form płatności, bezpiecznej wysyłki i sprawnej dostawy klienci Olivit mogą korzystać z nowoczesnej platformy sprzedażowej. To oznacza, że proces zamawiania produktów jest dla nich prosty, wygodny i szybki. Otrzymują także dostęp do podglądu stanów magazynowych w czasie rzeczywistym, więc wiedzą, jaką liczbę suplementów mogą kupić w danym momencie, tak, aby zamówienie dotarło do nich na czas.

Po założeniu konta biznesowego na stronie hurtowni Olivit klienci zyskują też dostęp do ofert specjalnych oraz cotygodniowych i comiesięcznych promocji. Wraz ze składaniem kolejnych zamówień są one objęte atrakcyjnym systemem rabatowania. Ceny i obniżki są na bieżąco weryfikowane, tak, aby klienci mogli czerpać z zakupów w Olivit jeszcze więcej korzyści. Do kont nowych i stałych klientów przypisywany jest opiekun, który chętnie pomaga w składaniu zamówień, kompletowaniu produktów oraz wielu innych, ważnych dla klientów sprawach. To fachowe wsparcie jest dostępne na każdym etapie współpracy. Wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo ze specjalistą odpowiedzialnym za obsługę klienta i podzielić się z nim swoimi sugestiami, pytaniami czy doświadczeniami.

Ponad 3000 produktów od najlepszych producentów

Nowoczesna platforma sprzedaży oraz inteligentny system rabatowania to nie jedyne mocne strony hurtowni Olivit. Kolejną zaletą jest rozbudowana oferta wypełniona produktami, które pochodzą od renomowanych producentów. Mowa choćby o doskonałej klasy suplementach diety Swanson oraz odżywkach białkowych i zdrowej żywności stworzonej przez inne, sprawdzone i cenione na świecie marki. W asortymencie Olivit możesz znaleźć ponad 3000 produktów zgrupowanych w kilkanaście kategorii. Jak zatem widzisz, wybór naprawdę robi wrażenie, a dzięki obecności najlepszych marek możesz być spokojny o jakość.

Podsumowując, hurtownia witamin, minerałów i suplementów diety Olivit to miejsce, które na pewno warto regularnie odwiedzać. Dzięki nowoczesnej platformie sprzedażowej, systemowi rabatowania i profesjonalnej obsłudze klienta składanie zamówień jest wygodne i szybkie. Z kolei rozbudowana oferta wysokiej jakości produktów pochodzących od najlepszych marek pozwala na dostarczenie swoim klientom tego, co najlepsze i naprawdę im potrzebne.