samochod w kredycie

Nowy SUV w atrakcyjnym leasingu

W ostatnich latach rynek samochodowy doświadczał ogromnej metamorfozy. Pojawiło się mnóstwo nowych technologii, nowych modeli, a przede wszystkim nowych potrzeb kierowców. Jednym z najbardziej pożądanych typów samochodów stał się mały SUV.

Rynek motoryzacyjny ciągle się zmienia, a klienci poszukują rozwiązań, które będą zarówno ekonomiczne, jak i komfortowe. W tym kontekście, coraz większą popularnością cieszą się małe SUVy, które łączą w sobie zalety kompaktowych rozmiarów z wysokim poziomem bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Dodatkowo, wiele osób zainteresowanych jest formą finansowania, jaką jest leasing. W tym artykule przyjrzymy się, dlaczego mały SUV to doskonały wybór i dlaczego leasing auta z Volkswagen Financial Services (VW FS) może być atrakcyjną opcją.

Czym jest SUV i dlaczego jest tak popularny?

SUV to kategoria samochodów, które łączą w sobie zalety tradycyjnych samochodów osobowych z wyższym zawieszeniem i bardziej terenowym wyglądem. Ich popularność rośnie z kilku powodów. Przede wszystkim, dzięki wyższemu zawieszeniu, kierowca ma lepszą widoczność na drodze. Poza tym, małe SUVy są bardziej wszechstronne – świetnie sprawdzają się zarówno w mieście, jak i w trudniejszym terenie.

Leasing auta – czy to się opłaca?

Decydując się na zakup nowego auta, warto zastanowić się nad formą finansowania. Leasing auta stał się jednym z najpopularniejszych sposobów na zdobycie nowego pojazdu. Dlaczego? Przede wszystkim, dzięki leasingowi nie musimy dysponować całą kwotą na zakup auta od razu. To idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych, które chcą jeździć nowym samochodem, ale nie chcą angażować dużych środków własnych. Więcej na ten temat sprawdzisz na vwfs.pl/klienci-biznesowi/finansowanie-samochodu-nowego/leasing-klasyczny.html

Volkswagen Financial Services – lider w finansowaniu

Volkswagen Financial Services (VWFS) to instytucja, która zdobyła uznanie na rynku motoryzacyjnym. Dlaczego? VWFS jest numerem jeden w finansowaniu aut z grupy VGP*. To solidny partner dla wszystkich, którzy myślą o leasingu auta, zwłaszcza małego SUVa. W ofercie VWFS znajdziemy atrakcyjne warunki finansowania, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego też, jeśli myślimy o leasingu małego SUVa, warto rozważyć ofertę VWFS.

Rynek motoryzacyjny nieustannie się rozwija, a kierowcy coraz częściej poszukują nowych, efektywnych rozwiązań finansowych. Mały SUV to idealny samochód dla osób, które cenią sobie komfort i wszechstronność. A dzięki ofercie leasingowej od Volkswagen Financial Services, zakup takiego auta staje się prosty i przystępny.

*Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023