Romantyczne prezenty dla dziewczyny na rocznicę

Romantyczne prezenty dla dziewczyny na rocznicę

Rocznica jest ważnym świętem związku, które należy celebrować nie tylko romantyczną kolacją czy wypadem do kina, ale również wyjątkowym prezentem. Upominek dla dziewczyny z okazji rocznicy związku powinien pokazać zaangażowanie chłopaka. Najlepiej jeśli będzie to prezent dla dwojga, np. masaż tajski, seans w grocie solnej, romantyczna kolacja z rejsem lub paintball laserowy. Rocznica związku jest ważnym wydarzeniem, w ramach którego powinno się wspominać wyjątkowe, wspólnie spędzone chwile. Można ją uczcić romantyczną kolacją, wypadem do kina lub do teatru oraz drobnym upominkiem dla ukochanej osoby.

Masaż dla dwojga na prezent

Jedną z propozycji prezentowych z okazji rocznicy związku jest masaż dla dwojga. Na portalu superprezenty można kupić voucher na masaż: balijski, borowinowy, gorącymi kamieniami, relaksacyjny, ciepłym miodem, stemplami ziołowymi, indonezyjski oraz czekoladą belgijską. Zróżnicowanie oferty pozwala na maksymalną jej indywidualizację do preferencji ukochanej kobiety. Czas trwania takiego masażu uzależniony jest od wkupionego pakietu, z reguły jednak nie trwa on więcej niż godzinę. Cena kuponu podarunkowego na masaż dla dwojga waha się od 200 do 350 zł i uzależniona jest ona przede wszystkim od typu masażu.

Kupon podarunkowy na seans w grocie solnym

Inną propozycją wspólnego prezentu na rocznicę związku jest kupon podarunkowy na seans w grocie solnej. Taka forma upominku pozwoli na chwilę zapomnienia i relaks w przyjaznym mikroklimacie. Łagodne oświetlenie i spokojna muzyka zbudują romantyczną atmosferę, która będzie utrzymywać się do końca dnia. Seans w grocie solnej dla dwóch osób kosztuje tylko 30 zł i trwa 45 min. Można również zakupić opcję ekskluzywną – prywatny seans dla dwojga za 90 zł.

Voucher na romantyczną kolację z rejsem

Ciekawym pomysłem na prezent-niespodziankę dla dziewczyny z okazji rocznicy związku jest voucher na romantyczną kolację z rejsem. Należy jednak pamiętać o tym, że taka usługa może być realizowana od czerwca do września. Kolacja wraz z rejsem trwa trzy godziny. Cena takiego kuponu podarunkowego kosztuje ok. 360 zł.

Paintball laserowy – prezent dla dwojga

Nieco bardziej szaloną propozycją wspólnego celebrowania rocznicy związku jest paintball laserowy dla dwojga. Taki upominek jest formą zabawy, która zbliża i wprowadza do związku nutę zdrowej rywalizacji. Za kupon podarunkowy na paintball laserowy trzeba zapłacić ok. 55 zł za 30 minut strzelania w zamkniętym pomieszczeniu.