Zabawki dla chłopca 5 lat

Zabawki dla chłopca 5 lat

Chyba każdy rodzic wie, że współczesne pięciolatki uwielbiają spędzać czas przed telewizorem lub tabletem. Niestety nie dotyczy to tylko dni, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza. Również gdy przychodzi wiosna, malucha nie sposób zachęcić do zabawy na dworze. Dzieci, które zbyt dobrze poznały wyimaginowany świat bajek animowanych nie potrafią cieszyć się zabawą w chowanego, w berka, ani rysowaniem kredą po podwórkach na blokowiskach. Aby ruszyły się z domu potrzebne jest coś, co naprawę przyciągnie ich uwagę.

Tą rzeczą ostatnimi czasy są gokarty. Maluchy oszalały na ich punkcie. Wypożyczalnie gokartów znajdują się w każdym dobrze znanym miejscu turystycznym i od paru lat są oblegane przez kilkulatków, którzy chcą poszaleć po okolicy. Za co dzieci tak je pokochały? Gokarty dla dzieci napędzane są na pedały, nie ma więc nic skomplikowanego w ich obsłudze. Każde dziecko zaraz po zajęciu miejsca w pojeździe intuicyjnie rusza z miejsca. Gokarty pozwalają dobrze się rozpędzić, a co najważniejsze – nie pozwalają na przewrócenie się, w przeciwieństwie do jazdy na rowerze. Cztery koła dają solidne podparcie pojazdowi, nie da się go wywrócić, za to można przejechać nawet po trudnej nawierzchni.

Dzieci oczywiście zapragnęły mieć swoje własne pojazdy, a na rynku pojawiło się ich wiele odmian. Najlepsze opinie jednak zaczęły jednak zbierać produkty firmy Berg. Gokarty na pedały Berg są wyjątkowo bezpieczne, każdy z modeli posiada europejskie certyfikaty. W zabawkach poukrywane są wszelkie elementy i mechanizmy, o które maluch mógłby się skaleczyć lub w jakikolwiek inny sposób zrobić sobie podczas zabawy krzywdę. Jednak to, czym Berg zdobył serca chłopców, to niesamowity design. Firma w swojej ofercie posiada różne modele, stylizowane na pojazdy znanych marek. BMW, Fiat czy John Deere udzieliły Bergowi licencji, aby zabawki dla maluchów przypominały oryginalne pojazdy.

Wśród nich wszystkich nowością i absolutnym hitem sprzedażowym stał się gokart Berg Jeep Junior.

Oczywiście nie trzeba wspominać, że to gokartowa wersja prawdziwego, terenowego Jeepa. Zgniłozielony kolor i wyraźny bieżnik na oponach nie pozostawiają wątpliwości, że pojazd poradzi sobie w każdym terenie. Jeep Junior wyposażony jest w przekładnię biegów BFR, dzięki niej pojazd może poruszać się do tyłu. Co jest najlepsze w tym pojeździe? Ma regulowaną kierownicę i siedzenia. Może wiec nim jeździć trzylatek, ale również i ośmiolatek! Jeśli więc chcesz zachęcić malucha do zabawy na dworze, po prostu chociaż raz posadź go na gokarcie. Na pewno złapie bakcyla tak mocno, jak inne dzieciaki!


Artykuł sponsorowany