Używana Honda? Kupuj od dealera!

Hondy mają renomę samochodów wysokiej klasy, które nie tylko świetnie wyglądają, ale również rzadko się psują. Znalezienie Hondy w bardzo dobrym stanie może być jednak wyzwaniem – mamy jednak alternatywę dla ogłoszeń i komisów, a mianowicie salony dealerskie.

Nie każdy, kto poszukuje używanego auta, zdaje sobie sprawę z tego, że można zakupić je również w salonie dealerskim. Do wyboru mamy w nich wiele różnych modeli, które pochodzą z drugiej ręki – głównie są to samochody pochodzące z leasingu oraz oddawane w rozliczeniach przez klientów. Najczęściej to modele kilkuletnie, nadal w kapitalnym stanie technicznym i wizualnym, które mogą przez długi czas posłużyć kolejnym właścicielom.

Zakupienie auta używanego w salonie dealerskim, jest przede wszystkim bezpiecznym posunięciem. To dobry wybór dla tych osób, które nie znają się na motoryzacji na tyle, żeby samodzielnie określić, że konkretne samochody mają na tyle dobrą kondycję, że są warte zakupu. Gdy chcemy kupić auto używane od dealera, najczęściej otrzymujemy do wglądu dokument potwierdzający jego badanie techniczne, a w nim dokładny opis stanu. Nie ryzykujemy więc tym, że kupimy pojazd, który będzie od razu wymagał generalnego remontu.

Co więcej, salony dealerskie oferują również samochody używane z gwarancją – najczęściej na pół roku albo na rok. W związku z tym, jeśli pojawią się jakieś usterki objęte ochroną gwarancyjną, możemy liczyć na bezpłatne naprawy. Klienci salonów dealerskich mogą również liczyć na dodatkowe bonusy, na przykład mogą na miejscu skorzystać z dogodnych dla nich form finansowania takich jak leasing czy kredyt samochodowy. U dealera będzie można też wykupić ubezpieczenie w przystępnej cenie.

Zatem osoby poszukujące używanego samochodu powinny przede wszystkim sprawdzić oferty w salonach dealerskich – chociaż możemy zapłacić w nich nieco więcej za model z drugiej ręki, to jednak kupujemy go znacznie bezpieczniej niż przez ogłoszenia, w komisach czy na giełdach. Oferty dostępne są już teraz on-line!


Więcej na https://www.uzywanejaknowe.pl/nasze-salony