Woda

Woda sodowa w syfonie – gdzie można ją kupić?

Woda w syfonie to identyczna woda gazowana, którą kupuje się w sklepie. Po wodę gazowaną zawsze chętnie sięga się latem, można ją mieszać z różnego rodzajami soków przykładowo malinowych, gdzie jej bąbelki będą nadawać charakterystycznego efektu na języku. Zwykła woda gazowana szczególnie latem bardzo szybko traci swój dwutlenek węgla, przez co często się mówi, że jest wygazowana, a jej smak odbiega od początkowego. Aby temu zapobiec, można kupić wodę dostępną w syfonie, będzie ona o wiele dłużej trzymać dwutlenek węgla oraz estetyczniej wyglądać na blacie. Jednak nie jest ona dostępna w każdym sklepie, więc gdzie można kupić wodę w syfonie?

Gdzie kupić wodę w syfonie?

Wodę w syfonie, czyli wodę gazowaną można najczęściej kupić w małych sklepach spożywczych, to one mają ją głównie w swojej ofercie. Jednak w celu zamówienia większej ilości co wychodzi atrakcyjnie cenowo można nawiązać współpracę z firmą Cabana – producent syfonów i dystrybutor wody sodowej, jest ona nie tylko producentem, ale i dystrybutorem wody w syfonie, daje to podwójną gwarancję najwyższej jakości wody. Warto wiedzieć, że woda w syfonie mimo tego, że jest mało popularna w domach, to jest najczęściej kupowaną wodą w restauracjach, mało osób wie, że zamawiając wodę gazowaną z restauracji, jest ona często z syfonu. Dzieje się tak, ponieważ woda z syfonu nalewana kilka razy do szklanki nie traci dwutlenku węgla, co sprawia, że jej smak i bąbelki pozostają zawsze na tym samym stopniu, nie można tego powiedzieć o zwykłej gazowanej wodzie z butelki, która po kilkukrotnym otwarciu traci dwutlenek węgla.

Co jeszcze warto wiedzieć o wodzie z syfonu?

Woda sodowa w syfonie oprócz swojego niezmiennego smaku wygląda o wiele lepiej wizualnie na stole niż zwykła woda w plastikowej butelce, częstując ją swoich gości, dba się o to, aby woda była zawsze dobrze gazowana. Przekłada to się również na robienie własnych napojów gazowanych w upalne letnie dni, które dadzą wytchnienie od gorąca i dobrze orzeźwią.