nauka jezyka

Angielski z nativem – Top zalety

O współpracy z native’ami czyta się teraz wiele. Zajęcia prowadzone przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym stały się bardzo rozchwytywane. Konwersacje z native speakerem, pod okiem zaangażowanego nauczyciela, mogą dostarczyć studentom nadzwyczajne benefity. Oto najistotniejsze zalety kursu języka angielskiego z native speakerem 

Angielski z nativem to lepszy akcent

Obecnie trudno stwierdzić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już ponad kilkaset. Skoro oszałamia Cię akcent Amerykanów, znajdź native’a z Stanów Zjednoczonych. Jeżeli Twoim marzeniem jest nauka brytyjskiego akcentu, zwróć uwagę na native speakerów pochodzących z UK.

Konwersacje z native speakerem to styczność z autentycznym angielskim

Im bardziej żywy jest język, z jakim masz styczność, tym prędzej osiągniesz swój cel. Zajęcia z native speakerem to rodzaj edukacji, w której uruchamiasz rzeczywistą sytuację rozmowy i możesz na bieżąco korygować błędy.

Z native speakerem wyznaczasz sobie ambitne cele

Kiedy zajęcia językowe prowadzi polski nauczyciel, chęć mówienia do niego w języku polskim jest spora. Kurs angielskiego z native speakerem jest wyzwaniem i bodźcem, który szybko daje wspaniałe wyniki. Dobry native speaker wie, jak naprowadzić Cię na właściwe sformułowanie.

Native przekazuje interesującą wiedzę

Konwersacje o tym co Cię fascynuje mogą okazać się zauważalnie krótszą, a także bardziej przyjemną drogą do edukacji językowej. Ponadto nauka angielskiego staje się wyraźnie łatwiejsza, gdy poznajesz, że Twój nauczyciel jest nietuzinkowym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych pasji.

Z nativem nabierasz pewności siebie

Ucząc się języka angielskiego przez konwersacje z nativem (np. w czasie kursu angielskiego online w TalkBack – https://talkback.pl) systematycznie szlifujesz swój język. Prowadząc rozmowę z obcokrajowcem doskonalisz swoje umiejętności w realnej sytuacji rozmowy.