uroda

Botoks na kurze łapki – jakie daje efekty?

Zmarszczki to jedna ze zmian na skórze, którą przypisuje się przede wszystkim starzeniu, przez co wiele osób po prostu jak najbardziej stara się, by ich nie było. W tym celu można stosować różne kuracje, a jedna z nich to tak zwany botoks na kurze łapki. Jakie daje efekty i na czym polega jego stosowanie?

Gdzie udać się na botoks na kurze łapki?

Chcąc wykonać botoks na tak zwane kurze łapki konieczne będzie znalezienie dobrego gabinetu bądź kliniki medycyny estetycznej, gdzie wykonywany jest ten rodzaj zabiegu. Dlatego w tym celu warto uruchomić przeglądarkę internetową i wpisać w niej frazę „botoks kurze łapki w Warszawie”. Dzięki temu od razu znajdziemy, te kliniki oraz gabinety, które wykonują zabieg wstrzykiwania botoksu na kurze łapki.

Można też zawsze pomyśleć nad alternatywą i poszukać gabinetu, który również oferuje zabiegi odmładzające na twarz, lecz opierające się na innych metodach. Botoks jest bowiem coraz mniej popularny z racji na efekty uboczne wynikające z jego nadmiernego użycia. Przesadzenie z nim może bowiem doprowadzić to efektu, w którym twarz wydaje się dość sztuczna, a mimika ograniczona.

Jakie efekty daje botoks na kurze łapki?

Tak zwane kurze łapki, to zmarszczki, które pojawiają się przede wszystkim w okolicach oczu, a także na ich boku. Ich efekt przypisuje się starzeniu, lecz powodują je także takie czynności jak mrużenie oczu, śmiech, czy też nadmierne eksponowanie twarzy na działanie promieni UV. Z tego powodu niektóre osoby z tak zwanymi kurzymi łapkami mają do czynienia już w dosyć młodym wieku.

Efekty botoksu na kurze łapki, to po prostu ich zanik, a także wygładzenie skóry. Jest to możliwe dzięki efektom botoksu, czyli tak naprawdę kwasu botulinowego, który blokuje impulsy pobudzające skurcze mięśni w miejscu aplikacji podskórnej i dzięki temu możliwe jest wygładzenie całej skóry, a także zredukowanie zmarszczek w danej części twarzy. Aby jednak osiągnąć pożądany efekt miejsca, gdzie jest botoks nie można masować, a do tego nie zaleca się schylania oraz leżenia przez 4 godziny.