Ciekawostki o seksie

Wiele pytań i jeszcze więcej odpowiedzi. Ciągle ktoś ma jakieś pytania dotyczące seksu. Naukowcy wciąż odkrywają coś nowego, zaskakującego. My „wyhaczyliśmy” te najciekawsze pytania z sieci i chcemy udzielić na nie odpowiedzi.

Pytania o seks:

Ile nerwowych zakończeń ma wagina?

-Ponad osiem tysięcy. Wyobrażacie to sobie? Nie ma się co dziwić, że seks jest dla nas taki przyjemny 😉

Jak długo trwa erekcja?

-Podobno nie dłużej niż godzinę, ale tak naprawdę zdarzają się przypadki, że erekcja trwa dużo dłużej (i nie mówimy tutaj o Panach, którzy zażywają niebieski tabletki).

Jak głęboka jest moja wagina?

-Ma mniej więcej od 7-10cm, jeśli jednak jesteś podniecona to jej rozmiar sięga aż do 15cm.

Uprawiać seks przez sen? To w ogóle możliwe?

-Tak. Może słyszeliście o zaburzeniu jakim jest seksomnia? Zwana też zespołem Morfeusza – to właśnie uprawianie seksu przez sen.

Czy kobieta może umrzeć, kiedy mężczyzna do jej pochwy wdmucha powietrze?

-Może zabrzmi to śmiesznie i niewiarygodnie, ale TAK. To jest możliwe. Bańka z wdmuchanym powietrzem, może dostać się aż do układu krwionośnego, co zaś spowoduje zator. Już zdarzyły się takie przypadki na świecie. Serio.

Zwierzęta się masturbują?

-No jasne, nie tylko My, ludzie, sprawiamy sobie przyjemność podczas zabaw solo. Zwierzęta też to robią, np. jelenie czy małpy. Serio. Zaś samica małpy czasami do zabawy zabiera ze sobą jakiś patyk…

Jak szybko porusza się sperma w ciele?

-Około 20 cm na godzinę – według was to szybko czy wolno?

Jaka będzie najlepsza pozycja by zajść w ciążę?

– Jak najgłębsza i ważne by nogi partnerki były w górze. Pozycja misjonarska z nogami na ramionach faceta, może być bardzo skuteczna!

Wiedzieliście o tym wszystkim? Seks ma jeszcze przed nami wiele, wiele tajemnic, nie ważne jakimi ogierami, czy kocicami jesteśmy i jak wiele wiemy o seksie. Przestudiowanie całej kamasutry to jeszcze nie powód by uważać się za pełnego wiedzy na temat seksu 😉


Czytaj dalej na ten temat