Nowy deweloper wkracza na śląski rynek

Nowy, tarnogórski deweloper o nazwie Nowe Tarnowice wkracza na śląski rynek nieruchomości z misją budowy obiektów mieszkaniowych o bardzo wysokim standardzie w staranie wyselekcjonowanych lokalizacjach. Oferta dewelopera Nowe Tarnowice skierowana jest głównie do bardzo wymagających Klientów, którzy szukają mieszkań klasy PREMIUM.

Pierwszą, demonstracyjną inwestycją dewelopera Nowe Tarnowice są Apartamenty na Osiedlu Zamkowym w Tarnowskich Górach, które są kompleksem czterech przestronnych apartamentów o powierzchni użytkowej od 110 do 119 m2. Apartamentowiec położony jest obok malowniczego stawu, na zamkniętym Osiedlu Zamkowym. Projekt budynku został przygotowany na indywidualne zamówienie, oferując tym samym przemyślane, maksymalnie użytkowe rozkłady pomieszczeń (dające możliwość własnych, kreatywnych aranżacji wnętrz) oraz niesamowite widoki na staw oraz Zamek Włodyków.

Wyróżniki dewelopera Nowe Tarnowice na tle konkurencji to m.in.:

  • Atrakcyjne projekty – Wybieramy najpraktyczniejsze projekty lub tworzymy całkowicie nowe, idealnie dopasowane do konkretnej lokalizacji i wymagań Klientów.
  • Najwyższa jakość – Budujemy solidnie, innowacyjnie i przede wszystkim z pasją. Używany najlepszych materiałów. Pracujemy z najlepszymi, doświadczonymi i sumiennymi wykonawcami.
  • Technologie jutra – Korzystamy zarówno ze sprawdzonych technologii, jak i wdrażamy całkiem nowe, wyznaczając tym samym nowe standardy w budownictwie.

MARKA NOWE TARNOWICE

Nazwa NOWE TARNOWICE, nawiązuje do dzielnicy miasta Tarnowskie Góry -> Stare Tarnowice, do której mamy duży sentyment, gdzie mamy siedzibę oraz gdzie zamierzamy głównie realizować nasze projekty deweloperskie. Chociaż dzielnica o nazwie Nowe Tarnowice nigdy nie powstała w Tarnowskich Górach, to nazwa naszej marki, NOWE TARNOWICE, symbolicznie nawiązuje do dynamicznie rozwijających się dzielnic miasta Tarnowskie Góry i nowo budowanych tam obiektów mieszkaniowo-usługowych.

Marka dewelopera NOWE TARNOWICE powstała w 2016 roku, ale jest własnością firmy DragonFly, która działa nieprzerwalnie na rynku polskim i międzynarodowym już kilkanaście lat (dokładnie od 2004 roku).

Krótko o deweloperze Nowe Tarnowice: Budujemy (przede wszystkim) apartamenty w tarnowskich Górach solidnie, innowacyjnie i przede wszystkim z pasją. Wybieramy najlepsze lokalizacje, projekty oraz materiały. Pracujemy z najlepszymi, doświadczonymi i sumiennymi wykonawcami. Przywiązujemy wagę do najdrobniejszych szczegółów.  Oddajemy do użytkowania tylko i wyłącznie budynki, w których sami chcielibyśmy mieszkać oraz z których jesteśmy dumni.

Zapraszamy na naszą stronę www.nowetarnowice.pl oraz na blog budowy Nowe Tarnowice.