Domek na drzewie i zabawki dla dziewczynek z kolekcji figurek Moji Pops

Figurki Moji Pops to urocza seria zabawek dla dziewczynek, inspirująca wyobraźnię i kreatywność dzieci powyżej 3. roku życia. Producentem serii jest firma Magic Box, która wcześniej stworzyła popularne zabawki Super Zings – przedmioty codziennego użytku, którym nadano cechy ludzkiego wyglądu oraz charakteru. Figurki mają buzie, nóżki i rączki, posiadają osobowość i swoje zainteresowania. Kolorowe zestawy tematyczne, ładne akcesoria i dwie serie po 90 figurek Moji Pops to pomysł na gromadzenie swojej własnej kolekcji i dobrą zabawę.

Niesamowity domek w wydrążonym pniu drzewa z figurkami Moji Pops

Zestawy zabawek zawierają figurki i akcesoria Moji Pops do odgrywania różnych scenek, o których marzą małe dziewczynki. Domek na drzewie, karuzela w wesołym miasteczku, czy własne studio fotograficzne w uroczym, cukierkowym stylu, spodoba się kreatywnym dzieciakom. Śliczny domek na drzewie jest niezwykle przytulny i wyposażony w genialne sprzęty. W wydrążonym pniu znajduje się kilka pięter. Na pierwszym poziomie figurki Moji Pops mają pokoik z okienkiem. Obok, przy wejściu wisi różowa skrzynka pocztowa na listy. Może dzisiaj listonosz przyniesie zaproszenie na piknik, albo pocztówkę z wakacji?

Obserwatorium astronomiczne na dachu i inne atrakcje

Po wejściu na pierwsze piętro widać sypialnię urządzoną stylowo dla dwóch figurek Moji Pops. Jest tam łóżko piętrowe z niebieską drabinką i duży telewizor. Jak rozlokować te małe, charakterne stworki w sypialni domku na drzewie? Gdy zrobi się ciemno, jedna z figurek będzie musiała wdrapać się na górne posłanie. Do zestawu dołączone są dwie postaci w saszetce, które zamieszkują w wydrążonym drzewie.

Na poziomie dachu tego uroczego i pełnego inspiracji mieszkanka urządzono obserwatorium astronomiczne. To nie lada gratka, gdy można zobaczyć przez lunetę rozgwieżdżone niebo i odgadywać nazwy różnych gwiazdozbiorów. W dodatku z dolnego piętra do obserwatorium prowadzi winda, a na grubej gałęzi figurki Moji Pops mają prawdziwą huśtawkę i mogą się na niej bujać bez końca!

akcesoria Moji Pops

Tajemnicza saszetka – co w sobie skrywa?

W zestawie są różne akcesoria do zabawy, np. pizza na zaaranżowanie posiłku, krzesełka i inne kreatywne gadżety dla dziewczynek. Całe opakowanie mieści się w bajecznie kolorowym kartoniku o wymiarach: 29x27x 11 cm. Szukasz pomysłu na prezent dla dziewczynki? Ten zestaw sprawi jej mnóstwo przyjemności, tym bardziej że skrywa pewną tajemniczą saszetkę…

W saszetce schowane są dwie figurki. Jakie? To właśnie największa niespodzianka zestawu zabawek Magic Box. Dopóki nie otworzy się opakowania, wielką niewiadomą pozostaje tożsamość małych figurek Moji Pops. Pojedyncza postać ma ok. 3 cm wysokości i przedstawia inną, oryginalną osobowość. Saszetki dołączane są losowo i każda z pożądanych figurek jest jak wygrana na loterii. Jeżeli postaci się dublują, zawsze warto wymieniać się z przyjaciółmi podczas wspólnej zabawy.

Więcej zestawów zabawek z niesamowitej kolekcji figurek Moji Pops, a także inne serie Magic Box znajdziesz na naszej stronie.

Partnerem materiału jest Neduo.