zabieg na cellulit

Endermologia – sprawdź na czym polega?

Zabiegi kosmetyczne twarzy oraz ciała stały się bardzo popularne. Dobrą sławę zdobyły nie tylko u płci pięknej, ale dużym zainteresowaniem cieszą się również wśród panów. Wśród nich nie zabrakło miejsce na zabieg, jakim jest endermologia. Na czym polega i czy warto z niego skorzystać? Podpowiadamy.

Czym jest endermologia?

Z endermologii szczególnie mocno mogą ucieszyć się osoby, które chcą zredukować tkankę tłuszczową, ponieważ właśnie to jest jej pierwszym elementem. Endermologia w Tychach zwalcza cellulit oraz modeluje sylwetkę w taki sposób, abyśmy patrząc na odbicie lustrzane byli w pełni zadowoleni ze swojego wyglądu.

Cały zabieg polega na podciśnieniowym masażu, którego wykonuje się w specjalnym kostiumie. Taki masaż pozwala na poprawienie metabolizmu skóry, dzięki czemu znacznie łatwiej jest pozbyć się komórek tłuszczowych oraz cellulitu. Gabinet kosmetologiczny Natalia Kołaciak ze szczególną dbałością podchodzi do każdego wykonywanego zabiegu i dba o to, aby efekty każdego z klientów zadowalały go na długi czas i przynosiły mnóstwo satysfakcji.

Endermologia zatem wyszczupla naszą sylwetkę i jest idealnym procesem, który pomoże nam w walce o wymodelowane ciało.

Wskazania do wykonania endermologii

Na endermologię zdecydowanie warto zdecydować się w kilku przypadków. Jednym z głównych powodów, przez który klienci poddają się temu zabiegowi, jest brak jędrności i wiotkości skóry oraz oporny cellulit, który nie może być zwalczony innymi metodami.

Do zdrowotnych wskazań należą między innymi walka z bólami po zabiegach, ale również dolegliwości ze strony pleców oraz mięśni. Lekarze bardzo często polecają również endermologię w przypadku niewydolności naczyniowej.

Endermologia to zabieg, który zdecydowanie warto wykonywać, posiadając odpowiednie wskazania. Pamiętajmy jednak o tym, aby przeprowadzać go u specjalistów.