Czas dostawy przesyłki z USA

Jak długo trzeba czekać na przesyłkę z USA?

Odkryłeś już potencjał zagranicznych sklepów internetowych? Zrobiłeś zakupy online w jednym z amerykańskich sklepów? A może dopiero co zdecydowałeś się na kupno towarów zza oceanu? Kupowanie w USA naprawdę się opłaca. Zwłaszcza, gdy Twoim celem są produkty takie jak: elektronika, słodycze czy ubrania.

Nie zamówiłeś jeszcze produktów, na które od dłuższego czasu polujesz? Niech zgadnę. Pewnie powstrzymuje Cię obawa przed tym, jak długo będziesz musiał czekać na przesyłkę z USA. Uspokoję Cię. Czasy, gdy paczki zza oceanu docierały do nas miesiącami, bezpowrotnie minęły. Teraz cała procedura trwa znacznie krócej.

Co wpływa na czas dostawy?

Nie uproszczenie procedur celnych i nie rozwój nowoczesnych technologii mają wpływ na to, że zamówione przez nas towary z USA szybciej do nas trafiają. Kluczowy okazuje się… wybór przewoźnika, który zrealizuje nasze zamówienie na dostawę kupionych produktów. Nie lubisz długo czekać na swoją paczkę? Nikt nie lubi.

To właśnie dlatego powiększa się grono zwolenników inteligentnego serwisu dostawy przesyłek zagranicznych. Jeśli nie jesteś zadowolony z dotychczasowego dostawcy lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z kupowaniem w zagranicznych sklepach internetowych, koniecznie zajrzyj na https://www.eshopwedrop.pl/.

Ile czasu zajmuje nam dostarczenie Twojej paczki z USA?

W EshopWedrop wysyłkę przesyłek z USA realizujemy co piątek. Do naszego magazynu w Polsce paczka trafia po upływie 12-14 dni roboczych. Do tego trzeba doliczyć czas odprawy celnej (na szczęście, to nie trwa długo). Zapewniamy różne możliwości dostarczenia paczek: można je odebrać w punkcie odbioru, w paczkomacie lub naszym głównym punkcie.

Tym, którzy cenią sobie wygodę, EshopWedrop oferuje usługi kurierskie. Zamówiony przez Internet towar ze sklepów z USA możecie odebrać we wskazanym przez Was miejscu – w domu lub w pracy. Zaledwie kilkanaście dni od momentu złożenia zamówienia wystarczy, by móc cieszyć się zawartością swojej paczki z USA.