Jak ochronić nasze kamienne powierzchnie przed niechcianymi uszkodzeniami?

Od lat, powierzchnie pokryte kamieniami takimi jak marmur, granit czy piaskowiec kojarzą nam się z luksusem oraz dobrobytem. Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba osób decyduje się na wykorzystanie ich we własnych domach. Ceny różnią się od wybranego surowca, jego wielkości, obróbki, a nawet i koloru lecz nadal górują na rynku.

Opinie na temat utrzymania kamiennych blatów czy posadzek są dość podzielone. Większość uważa, że jest to surowiec trudny w utrzymaniu, a zwłaszcza marmur opisywany jest jako ten, który wchłonie każdą tłustą plamę i pozostawi po niej ślad na swojej powierzchni. To zazwyczaj zniechęca potencjalnych klientów do zakupu właśnie marmurowych blatów, w obawie, że cena tego surowca nie wiąże się z jego jakością. Mało kto mówi o tym, że odpowiednia impregnacja, która jest wymagana przy montowaniu tego typu powierzchni, jest w stanie zachować jej doskonały wygląd.

Na rynku preparatów dostępnych do impregnacji króluje firma AKEMI https://www.e-akemi.com. Firma AKEMI to niemiecka marka, produkująca produkty służące do impregnacji, pielęgnacji oraz czyszczenia powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego oraz sztucznego na przykład konglomeratu. Działa ona od ponad osiemdziesięciu lat na rynku oraz prężnie rozwija się na arenie międzynarodowej. Non stop udoskonala ona swoje produkty, dorównując wymogom oraz normom, które narzucane są przez innych producentów.

Jest to profesjonalna firma, która w swojej ofercie proponuje preparaty takie jak impregnaty do kamienia z efektem mokrego kamienia, zestawy do impregnacji oraz konserwacji blatów kuchennych wykonanych z marmuru lub granitu, impregnaty do kamienia wapiennego, impregnaty silnie pogłębiające kolor powierzchni wykonanych z kamienia, wzmacniacze koloru oraz barwniki do impregnatów. Więcej o ofercie można dowiedzieć się ze strony: https://www.e-akemi.com/impregnaty-do-kamienia-c-1.html.

Jeśli zdecydujemy się skorzystać z prezentowanej na stronie oferty jedyną przeszkodą będzie proces zamówienia, który jest banalnie prosty. Wystarczy wybrać jedno (lub kilka) z dostępnych na stronie preparatów, dobrać odpowiednią ilość używanego środka (producent w swojej ofercie posiada wielkości od dwustu pięćdziesięciu mililitrów do pięciu litrów) oraz wypełnić formularz swoimi danymi. Po kilku dniach nasze zamówienie dostarczy nam kurier, a wtedy zostanie nam trudna ale jakże bogata w efekty impregnacja naszej kamiennej powierzchni. Warto również wspomnieć również o produkowanych przez firmę AKEMI środkach do klejenia kamienia naturalnego, jak i sztucznego co może ułatwić montaż wielu firmom remontowym. Stawiajmy na jakość, stawiajmy na firmę AKEMI.

Marka Akemi to jakość i profesjonalizm. Nigdy nie było mi dane współpracować z lepszymi fachowcami. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pracownicy firmy służą fachową pomocą i doradztwem.


Materiał zewnętrzny