wybor zegarka

Jaki zegarek wybrać na walentynki?

Walentynki to idealna okazja, by okazać partnerowi swe uczucia w wyjątkowy sposób. Najlepszą metodą na podkreślenie tej więzi i pozytywnych emocji jest obdarowanie ukochanej osoby pięknym i użytecznym prezentem. Często wybieranym rozwiązaniem jest wręczanie upominków z widocznym, wygrawerowanym napisem, mającym dla zakochanych specjalne znaczenie.

Wybór odpowiedniego prezentu dla partnera wcale nie musi wiązać się z długim poszukiwaniem w sklepach oraz wydawaniem fortuny, gdyż czasem niedrogie rozwiązania są na wyciągnięcie ręki. Warto pomyśleć o upominku, który będzie służył bliskiej osobie przez długi czas, a w takim założeniu najlepiej sprawdzą się zegarki. Współczesny rynek jest na tyle urozmaicony, iż bez trudu można wybrać produkt w dobrej cenie oraz wyróżniający się nie tylko funkcjonalnością, ale też ładnym wyglądem. Niejeden zegarek damski przypomina przepiękną biżuterię, gdyż tarcza czasomierza jest zawieszona na ozdobnej bransoletce. Z kolei zegarek męski zazwyczaj jest wyposażony w wytrzymały, skórzany pasek, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających panów.

Można dobrać odpowiedni zegarek na walentynki, znając na przykład:

  • renomę wybranych firm produkujących artykuły z tej kategorii,
  • ulubiony kolor partnera,
  • cytat, który ma dla chłopaka lub dla dziewczyny wyjątkowe znaczenie. Wówczas warto wygrawerować odpowiedni napis.

Zegarek na walentynki dla chłopaka

Najważniejszymi atutami czasomierzy dla chłopaka są duże tarcze zegara oraz solidność. To właśnie na te czynniki panowie zazwyczaj zwracają największą uwagę, wybierając zegarki. Sporą przyjemność można zapewnić partnerowi również w momencie, gdy prezent jest powiązany z jego zainteresowaniami, na przykład ze sportem. Idealny zegarek męski wyróżnia się dodatkowym wyposażeniem, na przykład funkcją liczenia kalorii. Warto sprawdzić chociażby model Vector Smart VCTR-31-01BK.

Zegarek na walentynki dla dziewczyny

Wiele osób twierdzi, iż najbardziej udany prezent dla dziewczyny to na przykład voucher do salonu piękności, ulubione czekoladki lub starannie dobrany bukiet kwiatów. Nie jest to błędne myślenie, gdyż z pewnością takie upominki sprawią przyjemność ukochanej, jednak będzie ona tylko chwilowa. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest wybór bardziej funkcjonalnego prezentu, który będzie przypominał o ukochanej osobie przez długi czas. Wybierając zegarek damski, warto zwrócić uwagę na rodzaj czasomierza, gdyż bransoletka jest zdecydowanie częstszym wyborem aniżeli tradycyjny pasek. Świetnym rozwiązaniem będzie produkt marki Timemaster, gdyż dodatkowym walorem w przypadku modelu 223-01 jest piękne wzornictwo. Decydując się na zakup czasomierza na walentynki, można wybrać wersję z kwiatkiem umieszczonym na tarczy.

Wybierając odpowiedni prezent, warto wziąć pod uwagę rozmaite czynniki, między innymi wygląd upominku, dopasowanie go do zainteresowań partnera. Dodatkowym atutem, podwyższającym wartość sentymentalną zakupionego gadżetu, jest wygrawerowanie napisu. Decydując się na zegarek, można na nim umieścić na przykład datę rozpoczęcia związku.