gry przegladarkowe

Gry przeglądarkowe ciągle cieszą się dużą popularnością

Nie wiesz co robić i bez celu przeglądasz Instagrama, TikToka czy czekasz jak ktoś napisze na Messengerze? Wejdź na szybką rundkę gierki!

Gry FRIV – Nielimitowana rozrywka

Gry, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zręcznościowe, dla dziewczyn, chłopców, starszych, dla bystrzaków. Gry zręcznościowe, sprawnościowe i umysłowe. Dziewczyny mogą zabawić się w fenomenalną projektantkę mody i stworzyć wystrzałowe kreacje, a chłopcy odegrać zniewalający mecz. To co Lewandowski już w polu i zaraz strzeli gola? Nie ma na co czekać. Wchodź na Gry Friv i zdobywaj bramki razem ze swoimi ulubionymi piłkarzami.

Ogień czy woda?

Ogień i woda to ulubiona gra większości osób, które znają już ten tytuł. Może też do nich należysz? Te niesamowicie trudne do przejścia poziomy wymagają wysiłku dla umysłu. Jak rozwiązać skomplikowane zagadki i jak najszybciej doprowadzić bohaterów do drzwi? Już wiesz? Teraz masz możliwość nie tylko zagrać w Leśną Świątynię ale Świątynia Lodu czy Kryształowa Świątynia są jeszcze emocjonującym przeżyciem.

gry przegladarkowe ogien i woda

Bańki dla każdego

I nie, nie te mydlane. Pryskające bańki! Lubią w nie grać rodzice, jak i dzieci. Bo czyż nie emocjonujące są zjeżdżające bańki, które za chwilę mogą zetknąć się z ziemią? Śpiesz im na ratunek i nie pozwól by spadły i się roztrzaskały. Gra, która jest idealna by się zrelaksować i odprężyć, a przy tym trochę punktów pozdobywać no i powygrywać.

Każdy lubi się bawić

Rozgrywanie partyjki to dla każdego frajda. Niektórzy wolą grać w realu, np. w mini golfa czy tenisa, a my proponujemy Ci to samo bez wychodzenia z domu. Możesz grać i w jedno i w drugie. W cokolwiek, co Ci się zamarzy. Granie w gry to świetna metoda spędzania wolnego czasu. Niezależnie czy to przerwa przed obiadem, czy krótki odpoczynek przed nauką. Dodatkowo, zapewniają Ci taką rozrywkę, że na pewno nie będziesz się nudził. To co Ty na to? Wskakuj na Friv i baw się razem z bohaterami gier. Buduj, twórz, działaj, graj w gry sportowe i pokonuj wszelkie przeszkody. Dla naszych zawodników nie ma rzeczy nie do przejścia – spraw by wszystko było łatwe i pokonuj każdy poziom, a na końcu zbieraj pochwały. Dziel się z kolegami nowymi grami i grajcie razem. Rundka Ogień i Woda na dwóch zawodników? Nie ma sprawy! Nawet na spotkaniu z rodziną czy znajomymi możecie rozweselić czas lub nadać mu nuty rywalizacji i połączyć swoje siły. Zacznij zdobywać umiejętności już dziś i w każdej wolnej chwili zaglądaj na portal ze swoimi ulubionymi grami. Mamy bazę oferującą wszystko, czego pragniesz. Obiecujemy, że nie pożałujesz i może nauczysz się nowych sztuczek i umiejętności.