sex

Kilka trików na ożywienie życia seksualnego

Prawie każdą parę z dłuższym stażem dopada rutyna i nuda, także w alkowie sypialnianej. To nieuniknione, że dwoje ludzi, którzy spędzają ze sobą większość czasu, oprócz tego, że stają się sobie bardzo bliscy, tracą też całą otoczkę tajemniczości, którą skrywali. Dlatego, aby osoby w związkach pozostawali dla siebie atrakcyjni i pociągający, powinni szczególnie dbać o atmosferę i relacje panujące między nimi, by długo cieszyli się powodzeniem nie tylko w sferze emocjonalnej,ale i cielesnej.

Co zrobić, aby ożywić nieco przygasłą już atmosferę w sypialni?

Aby życie seksualne było satysfakcjonujące dla obydwu stron związku, trzeba stale podsycać ogień, by nigdy nie zgasł. Nie ma gorszego przeciwnika namiętności niż nuda i rutyna w sypialni. Pary z dłuższym stażem musza więc szczególnie zadbać o właściwą atmosferę i klimat w ich związku, by codzienność nie odarła go z namiętności i podniecającej tajemniczości. Istnieje klika sposób, dzięki którym nawet osoby żyjące w długotrwałym związki wciąż pozostają dla siebie atrakcyjni i pociągający. Oto niektóre z nich:

Jeśli jesteś kobietą,zainwestuj w piękną, zmysłową bieliznę. Taka seksowna bielizna erotyczna zawsze działa kusząco na mężczyznodrobina pikanterii w sypialni podsyca atmosferę i wzbudza pożądanie. Nie rozmawiajcie w sypialni o problemach dnia codziennego. Alkowa sypialniana to miejsce odpoczynku,snu i…udanego seksu.

Kochajcie się w miejscach nietypowych. Nic tak nie ożywia związku, jak spontaniczny seks w łazience, kuchni czy samochodzie. Bądźcie dla siebie mili, prawcie sobie komplementy i czułe słówka, to bardzo zbliża ludzi. Zróbcie sobie czasem przerwę od obowiązków domowych i zawodowych. Wyjazd we dwoje rozgrzeje na nowo namiętność i pożądanie

Stosowanie tych zasad niemal zawsze skutkuje ożywieniem atmosfery seksualnej i odkrywaniem się na nowo dwojga kochających ludzi. Trzeba pielęgnować miłość i namiętność w związku, by w pogoni za codziennymi obowiązkami nie zapomnieć, jak ważny jest bliski kontakt fizyczny z ukochaną osobą. Udany seks jest podstawą każdego zdrowo funkcjonującego związku.