branża architektoniczna

Miary drewniane z logo – unikatowy gadżet reklamowy

Miara drewniana jest ciekawym pomysłem na gadżet reklamowy dla firm działających w branży architektonicznej, budowlanej czy instalacyjnej. Dlaczego warto się na nią zdecydować? Gdzie ją zamówić?

Miary drewniane nadal popularne

Drewniane miary nie są już spotykane tak często jak kiedyś, ponieważ zastąpiły je miary wykonane z tworzyw oraz z metalu. Jednak nadal wybierane są one przez wiele osób, którym zależy na posiadaniu solidnej, trwałej miary do prowadzenia pomiarów różnych obszarów, instalacji czy urządzeń.

W porównaniu do innych typów miar te wykonane z drewna charakteryzują się większą sztywnością, stabilnością, a dzięki temu są one również bardziej odporne na uszkodzenia. W efekcie mogą służyć latami.

Ze względu na swoją formę miara drewniana może być także kapitalnym pomysłem na gadżet reklamowy. Posiada dużą powierzchnię do zadruku, dzięki czemu może ona skutecznie pełnić funkcje marketingowe.

Drewniana miara z logo – dlaczego warto?

Wykonane z naturalnego drewna miary cieszą się obecnie dużym powodzeniem jako gadżety reklamowe. Wybierane są one głównie przez te firmy, które kojarzone są z ich użyciem, między innymi przez biura architektoniczne, firmy budowlane, wykończeniowe, sklepy dostarczające materiały dla tych branż.

Ozdobione logo miary drewniane – https://calowkiznadrukiem.pl łączą w sobie kilka istotnych zalet, które powodują, że doskonale sprawdzają się one jako podarunki dla klientów, kontrahentów czy dla pracowników.

Zalety miar drewnianych z logo:

  • przyciągają wzrok, dzięki czemu promują firmę

  • mają efektowny wygląd i mogą być ciekawą dekoracją

  • są praktyczne, dlatego mogą być używane każdego dnia

  • wyróżniają się trwałością, więc mogą służyć na lata

  • mają przystępne ceny, dlatego ich zakup nie jest drogi

Tak wiele zalet powoduje, że miary drewniane są obecnie kupowane bardzo chętnie jako upominki, które dodawane są do zamówień, przekazywane są ważnym osobom, z którymi firma pragnie utrzymywać dobre relacje, są podarunkami i nagrodami w konkursach.

Miary wykończone nadrukiem logo firmy są obecnie oferowane w wielu agencjach reklamowych, które mogą zapewnić swoim klientom dostęp do różnych typów miar wraz z personalizacją.

Najłatwiej zamówić miary drewniane z logo firmy za pośrednictwem internetu. Do złożenia zamówienia konieczne jest wtedy posiadanie projektu graficznego nadruku, który ma być umieszczony na produktach. Po wykonaniu zamówienia gotowe mary przekazywane są bezpośrednio do klienta – zwykle są one gotowe po około 5 dniach roboczych. Dokładne informacje można znaleźć na stronach producentów.