zakup motocykla

Postaw na wiosenne wyzwanie i zaopatrz się w pierwszy używany motocykl

Zaczynają się ciepłe miesiące i z utęsknieniem zerkasz za mijającymi Cię na jezdni jednośladami? Nie jesteś sam, prawie każdy facet marzy o własnym motocyklu! Planując swój pierwszy zakup łatwo jest jednak dać ponieść się emocjom. Trzeba podejść do tego na chłodno, sprawdzić wszystkie swoje możliwości i nabyć nieco wiedzy. Świetnym pomysłem na start będzie sprawienie sobie używanej maszyny. Sprawdź na co uważać zanim podejmiesz ostateczną decyzję. 

Sprzedaż motocykli używanych

Motocykle z rynku wtórnego wcale nie dostarczą Ci gorszych wrażeń, niż nowe sztuki z salonu. Podobnie jak w przypadku samochodów, jesteś w stanie zdobyć zadbaną i mocną maszynę dużo tańszym kosztem. To szczególnie ważne, jeśli dopiero uczysz się jeździć. Dopiero poznasz możliwości jakie drzemią w jednośladach i gdy złapiesz bakcyla, z pewnością będziesz myślał o kolejnym zakupie, jeszcze lepiej dostosowanym do Twoich oczekiwań. Kluczem do satysfakcji jest korzystanie z usług sprawdzonych dealerów. Zapewnią nie tylko odpowiednio szeroki wybór, ale także profesjonalne doradztwo w doborze maszyny. Sklepy prowadzące sprzedaż motocykli używanych dbają o ich stan techniczny, dlatego jest to pewniejsza inwestycja niż kupno jednośladu z rąk prywatnych. Dodatkowo często oferują korzystne rozwiązania finansowe, które pomogą zakupić Ci wymarzony model bez nie wiadomo jak długiego odkładania pieniędzy.

Motocykle używane z gwarancją

Jeżeli mimo wszystko martwisz się, że jednoślad od handlarza może być obarczony wadami, istnieje rozwiązanie tego problemu. Wybierz salon, który oferuje motocykle używane z gwarancją. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nawet jeżeli po zakupie pojawi się jakaś wada, to serwis zajmie się nią bez obciążania Cię dodatkowymi kosztami. Nie wahaj zapytać się sprzedawcy o tego rodzaju rozwiązania. Wiele salonów prowadzi własne warsztaty oraz sklepy z częściami i mają bardzo korzystne rozwiązania dla swoich klientów. Również w kwestii obsługi pogwarancyjnej.

Salon motocykli używanych

Czy wiesz już jaką chcesz maszynę? Zamiast samodzielnie przeczesywać ogłoszenia, warto poradzić się specjalisty, który porówna dla Ciebie różne modele i na żywo pokaże Ci ich zalety oraz wady. Przy okazji pomoże również w doborze odpowiednio bezpiecznego stroju i akcesoriów. Pamiętaj, że jednoślady powyżej pojemności 125 ccm wymagają prawo jazdy kategorii A, więc koniecznie weź to pod uwagę podczas zakupów. Jeżeli chcesz znaleźć dobry i sprawdzony salon motocykli używanych, powinieneś odwiedzić jan-mar.pl i sprawdzić ich ofertę!