Poznaj cztery innowacje Honora 8

Poznaj cztery innowacje Honora 8

Smartfony zastępują coraz więcej urządzeń. Służą nie tylko do codziennej komunikacji, ale też do robienia pięknych zdjęć, a nawet do sterowania domowymi urządzeniami. Innowacyjny Honor 8 ułatwia codzienne życie i proponuje cztery sprytne rozwiązania.

  1. Najpierw zdjęcie, potem ostrość

Fotografie to najlepszy sposób na zachowanie wspomnień i podzielenie się z przyjaciółmi ważnymi wydarzeniami. Fotografie stanowią też dużą część treści, które młodzi ludzie publikują codziennie w mediach społecznościowych. Teraz, mając pod ręką nowego Honora 8, wystarczy uruchomić aplikację aparatu, wybrać odpowiednie ustawienia i pstryknąć. Najnowszy flagowiec Huawei jest wyposażony

w bardzo wygodną funkcję ostrzenia fotografii już po jej wykonaniu. Można wybrać stopień wyostrzenia tła, a także pierwszego lub drugiego planu. Dzięki temu zdjęcia ważnych momentów są zawsze wyraziste.

  1. Dotykasz i masz selfie

W Honorze 8 znajduje się udoskonalony czytnik linii papilarnych wzbogacony o funkcje Smart Key 2.0. Dotychczas, by wykonać selfie, trzeba było wybrać aplikację aparatu, a następnie przedni obiektyw. Wraz z nowym czytnikiem pojawiła się możliwość robienia zdjęć zaledwie jednym dotykiem. Wystarczy nakierować na siebie aparat, a następnie dotknąć i przytrzymać czytnik, żeby zrobić selfie. Ponadto, przyciskowi Smart Key można przypisać indywidualne ustawienia, w zależności od osobistych preferencji użytkownika.

  1. Kadrowanie zgiętym palcem

W Honorze 8 pojawiła się także nowa opcja Knuckle Mode w trybie foto. Działa ona w oparciu o różnice dotyku między różnymi częściami dłoni. Inne wibracje emituje opuszek palca, inne kłykieć, a inne paznokieć. Na tej podstawie możliwe jest przypisanie odrębne funkcje telefonu każdej części dłoni. Od teraz można jednym gestem kadrować zdjęcia, a także dodawać do nich efekty i rysunki.

  1. Inteligentna obsługa RTV

Smartfon przyda się nawet w obsłudze domowych sprzętów. W erze smart, posługiwanie się kilkoma urządzeniami na raz – telewizorem, odtwarzaczem DVD i wieżą stereo – nie musi być uciążliwe. Honor 8 został wyposażony w funkcję Smart Control 4.0, bazującą na module podczerwieni z wbudowanym kodem IR, co pozwala na skojarzoną obsługę kilku urządzeń z poziomu telefonu. Dzięki obszernej bazie producenta, kompatybilnej z 232 740 produktami należącymi do 5810 marek, każdy z pewnością znajdzie w niej swoje domowe sprzęty. Od teraz wszystkie z nich da się obsługiwać za pośrednictwem smartfona jak uniwersalnym pilotem i to bez korzystania z internetu. Jeden Honor 8, by nimi sterować; jeden, by je wykryć.

Honor 8 jest dostępny na polskim rynku w cenie 1999 PLN w kolorach: Midnight Black i Pearl White. Jesienią smartfon znajdzie się w ofercie salonów sprzedaży i u operatorów również w kolorze Sapphire Blue.


Honor to wiodąca marka smartfonów produkowanych przez Huawei Technologies’ Consumer Business Group. Zgodnie ze swoim hasłem „honor for the brave”, marka została stworzona, aby sprostać potrzebom epoki cyfrowej za pośrednictwem mobilnie zoptymalizowanych produktów, które oferują użytkownikom lepsze doświadczenia, inspirują do działania, wspierają kreatywność i realizację marzeń młodych osób.