samochod elektryczny

Sposoby na finansowanie zakupu auta elektrycznego

Zalety samochodów elektrycznych są coraz bardziej doceniane, nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także przez przedsiębiorców. Jednak wysoka cena zakupu może być barierą dla wielu firm. Na szczęście istnieją różne sposoby finansowania zakupu takiego pojazdu od Volkswagen Financial Services, które pomogą w przejściu na zieloną stronę motoryzacji.

Leasing JAK ABONAMENT

Jednym z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań dla przedsiębiorców jest leasing JAK ABONAMENT oferowany przez Volkswagen Financial Services. To nowoczesna i elastyczna forma finansowania, która umożliwia korzystanie z auta elektrycznego bez konieczności jego zakupu i wykupu. Rata leasingu jest na atrakcyjnym poziomie, ponieważ spłacasz tylko i wyłącznie prognozowany spadek wartości samochodu w trakcie finansowania a nie całą jego wartość. Po zakończeniu umowy leasingowej, przedsiębiorca może zdecydować o wykupie pojazdu, zwrócić do dealera z możliwością zamiany na nowy model z kolejnym finansowaniem.

Dofinansowanie z programu „Mój elektryk”

Dodatkowym wsparciem dla firm chcących przesiąść się na napęd elektryczny jest rządowy program „Mój elektryk”. W ramach tego programu przedsiębiorcy mogą otrzymać atrakcyjne dofinansowanie do zakupu auta elektrycznego. To doskonała okazja do zredukowania początkowych kosztów inwestycji w ekologiczny środek transportu. Dowiedz się więcej o Programie Mój Elektryk.

Modele aut elektrycznych dostępne w ofercie Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services oferuje szeroką gamę modeli samochodów elektrycznych z grupy Volkswagena, dostępnych w atrakcyjnych warunkach finansowania. Są to na przykład:

  • Cupra Born – dynamiczny i stylowy samochód dla tych, którzy nie chcą kompromisów między ekologią a sportowym charakterem.
  • VW ID Buzz – nowoczesna interpretacja kultowego „busa” Volkswagena, który teraz porusza się napędem elektrycznym.
  • Skoda Enyaq – przestronny SUV o nowoczesnym designie, łączący komfort z ekologiczną jazdą.
  • VW ID.3 oraz ID.4 – reprezentują nową erę w historii Volkswagena, oferując zaawansowane technologie i zero emisji spalin.
  • Audi e-tron – luksusowy SUV, który łączy prestiż marki Audi z zaletami napędu elektrycznego.

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej oraz wsparcia w postaci programów dofinansowania, zakup samochodu elektrycznego stał się bardziej dostępny dla przedsiębiorców. Dzięki ofercie Volkswagen Financial Services firmy mogą cieszyć się wieloma korzyściami płynącymi z ekologicznej jazdy, bez obaw o aspekty finansowe. Raty leasingu możesz dopasować do swoich potrzeb ustalać np. okres trwania leasingu, opłatę wstępną czy też roczny limit kilometrów – to sprawia, że oferta leasingu JAK ABONAMENT jest naprawdę atrakcyjna.

*Dane aktualne na dzień 30.10.2023r.