barman

Warsztaty barmańskie dla firm – rodzaje, zalety, ceny

Warsztaty barmańskie coraz częściej zamawiane są jako urozmaicenie firmowych spotkań integracyjnych. Co ciekawego oferują firmy, które zajmują się ich organizacją? Ile trzeba zapłacić za warsztaty barmańskie?

Dlaczego warto wybrać warsztat barmańskie?

Firmowe imprezy integracyjne mogą przebiegać na różne sposoby. Aby były jeszcze ciekawsze, można urozmaicić je o różne atrakcje, na przykład jak warsztaty barmańskie – https://mobilni-barmani.pl/warsztaty-barmanskie/

W trakcie warsztatów barmańskich ich uczestnicy dowiadują się, jak przygotowywać wspaniałe drinki na wiele okazji. Doświadczony barman wyjaśnia wtedy wszystkie kwestie związane z przyszykowaniem drinków oraz uczy, jak wymieszać te najpopularniejsze, które mogą posmakować każdemu.

W trakcie warsztatów barmańskich integracja może przybierać w świetnej atmosferze, a ich uczestnicy mogą uzyskać praktyczną, pożyteczną wiedzę i umiejętności. Właśnie dlatego warsztaty barmańskie są dzisiaj tak popularne.

Rodzaje warsztatów barmańskich – na miejscu i online

Warsztaty barmańskie są obecnie prowadzone w dwóch formach – stacjonarnej, czyli na miejscu, a także przez internet.

Stacjonarne warsztaty barmańskie mogą odbyć się w różnych lokalizacjach, na przykład w firmie, która organizuje wydarzenia, ale również w siedzibie firmy, w której zatrudnieni są pracownicy lub w hotelu, w który wypoczywają.

To zatem kapitalny sposób, by na żywo nauczyć się mieszania drinków, dlatego jest to najpopularniejsza metoda organizacji warsztatów.

Alternatywa to warsztaty barmańskie online. W tym przypadku odbywają się one przez internet, Barman transmituje wtedy całe warsztaty, natomiast uczestnicy otrzymują specjalne pudełka z alkoholami i dodatkami, by mieszać drinki w domu.

To również doskonała propozycja, by nauczyć się nowych drinków. Atutem jest możliwość integracji z domu pracowników, dlatego jest to popularne rozwiązanie, gdy nie ma możliwości spotkania osobistego w większym gronie.

Ile kosztują warsztaty barmańskie?

Opłaty za warsztaty barmańskie są zróżnicowane, dlatego też zależą one od wielu czynników. Zaliczane są do nich w szczególności czas trwania warsztatów, miejsce ich organizacji, liczba uczestników.

Zazwyczaj opłata za warsztaty barmańskie dla jednej osoby rozpoczyna się od około 400-500 złotych, dlatego przy większych grupach koszt może wynieść kilka tysięcy złotych.

Dokładne informacje o tym, ile kosztują warsztaty barmańskie, można znaleźć na stronach internetowych, a wtedy, gdy nie są one tam zaprezentowane, można wysłać zapytanie ofertowe do organizatora warsztatów tego typu.