Wszystkie smaki Złotych Tarasów w jednej aplikacji od 17 do 29 lutego

Zgodnie z aktualnymi trendami na rynku centrów handlowych, Złote Tarasy jeszcze mocniej stawiają na swoją ofertę restauracyjną. Warszawskie centrum handlowe, w myśl idei „place to be”, przyciąga klientów nowymi smakami i lokalami, przygotowując specjalną propozycję.

Złote Tarasy, dzięki swej wyjątkowej lokalizacji w centrum Warszawy, mogą liczyć na zwiększony ruch w tygodniu, w porze lunchu lub w weekendy, przy okazji spotkań w gronie znajomych i rodziny. W oczywisty sposób zyskuje na tym strefa food court. Poprzez swoją aplikację mobilną, Centrum zaprasza do skorzystania z oferty gastronomicznej. Od 17 do 29 lutego, użytkownicy aplikacji mogą cieszyć się z rabatów sięgających nawet 50%.

Światowe smaki na Złotej

Złote Tarasy mogą pochwalić się jedną z najszerszych ofert restauracyjnych, kawiarnianych i barowych w Polsce. Można tu znaleźć niemal wszystkie smaki świata. Od kuchni polskiej, śródziemnomorskiej, przez kuchnię azjatycką, orientalną, czy tex-mex, aż po wegetariańską i wegańską.

Wśród najemców uczestniczących w promocji „Rozsmakuj się w Złotych Tarasach” odnaleźć można:

  • Max Premium Burgers – rabat 25% na dowolny zestaw
  • Blikle –rabat 20% na cały asortyment
  • North Fish – rabat 30% na zupę szpinakową
  • Hard Rock Cafe – rabat 15% na wszystkie dania i napoje bezalkoholowe (poza ofertą lunchową)
  • TACAMOLE – rabat 50% na miskę z wybranym rodzajem mięsa
  • TIAN FUN – druga herbata gratis
  • Berlin Doner Kebab – rabat 30% na cały asortyment
  • Take by Żurawina – rabat 50% na drugą pizzę

Złote Tarasy są w Warszawie jednym z najbardziej popularnych miejsc wyjścia na kawę i deser, biznesowy lunch lub brunch. Tylko tu klienci znajdą kultowy, bo pierwszy w Polsce lokal Hard Rock Cafe, McDonalds w nowym koncepcie oraz świeżo otwarty Max Premium Burgers.

Nagrody w aplikacji

Specjalnie dla użytkowników aplikacji i programu lojalnościowego, Złote Tarasy, poza ofertami promocyjnymi, przygotowały również pyszne nagrody, które można wymienić za punkty zdobyte podczas zakupów. Katalog nagród jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. produkty z ofert takich najemców jak North Fish, Hard Rock Cafe, E. Wedel, Grycan oraz La Vanille.

Więcej informacji o promocji na stronie www.zlotetarasy.pl

Aplikację Złotych Tarasów można zainstalować pobierając ją z oficjalnych sklepów:

App Store – http://bit.ly/ZloteTarasyAppStore

Google Play – http://bit.ly/ZloteTarasyGooglePlay