Poduszki masujace

Wybieramy trzy najciekawsze poduszki masujące

Gdy trudno znaleźć chwilę na wykonanie choćby podstawowych ćwiczeń rozciągających, warto spróbować statycznych metod relaksacji i rozluźniania napiętych mięśni. W spełnianiu tego celu pomóc może poduszka masująca. Które modele dostępne na rynku są warte zakupu? Selekcjonujemy warianty i dokonujemy wyboru trzech najbardziej interesujących naszym zdaniem produktów.

Poduszki masujące – dlaczego warto je wybrać?

Godnymi polecenia produktami są modele niemieckiej firmy Casada, która od lat specjalizuje się w tworzeniu urządzeń do masażu. Producent posiada także swoje salony w Polsce oraz prowadzi sklep internetowy. Jakie poduszki masujące można znaleźć w asortymencie Casady? Przede wszystkim są to produkty dostosowane do kształtu kręgosłupa. Wiele modeli posiada także funkcję ogrzewania, a generowane ciepło umożliwia rozkurczanie napiętych mięśni, pomaga pobudzić krążenie i zmniejsza stany zapalne.

Skoro już wiadomo, do czego służą poduszki masujące i znana jest ich ogólna charakterystyka, pora przejść do omówienia poszczególnych modeli. Oferta firmy Casada jest bardzo zróżnicowana. Produkty marki należą do klasy premium, dlatego ich zakup wiąże się z koniecznością poniesienia dużego wydatku. Jest to jednak dobra inwestycja, co potwierdzają zadowolone opinie użytkowników.

Bestsellery wśród poduszek masujących

Zacznijmy od przedmiotów użytecznych bez względu na wielkość. Niewielki rozmiar to bowiem główna zaleta poduszki masującej Casada Miniwell Twist2Go. Jest “mini”, czyli mała; “well”, bo dobra; “twist”, ponieważ posiada obracający się mechanizm masujący i “to go” ze względu na lekkość, a co za tym idzie – możliwość łatwego przetransportowania i użycia także w podróży.

Podobna charakterystyka cechuje bliźniaczy model Casada Miniwell Twist. To kompaktowa poduszka masująca wyposażona w tryb ogrzewania i obrotowy mechanizm masujący. Można ją podłączyć do gniazda ładowarki samochodowej, dlatego świetnie sprawdza się w długiej i męczącej trasie. Kierowcy chętnie wybierają ten model, aby zredukować ból odczuwany w karku i okolicach ramion podczas prowadzenia pojazdu.

Ostatnim produktem, jaki chcemy zaprezentować jest model Casada MediDream. Poduszka relaksacyjna doskonale nadaje się jako element wyposażenia sypialni. Jej wypełnienie wykonane jest z ciętej pianki memory. Poduszka masująca MediDream spodoba się zapewne miłośnikom muzyki, ponieważ posiada wbudowane głośniki i odtwarza dźwięki za pośrednictwem łącza Bluetooth.

W ofercie Casady znajduje się jeszcze kilka produktów, które z pewnością zasługują na zakup. Ceny modeli mieszczą się w przedziale od ok. 500 do 800 złotych. Firma prowadzi przejrzystą politykę zwrotu towarów, dlatego nawet jeśli poduszka do masażu nie spełni pokładanych w niej nadziei, można ją w prosty sposób oddać. Jesteśmy jednak przekonani, że nie będzie to potrzebne, a zaprezentowane modele będą służyć użytkownikom przez wiele lat.

Na podstawie: https://casada.pl/