Wynajem nowych aut na miesiące

Chcesz jeździć nowym samochodem, ale nie chcesz ponosić znaczące koszty lub starać się o kredyt? Lubisz często zmieniać auta? Wynajem średnioterminowy to rozwiązanie dla Ciebie. Sprawdź, na czym polega ta oferta i jakie korzyści się z nią wiążą.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu aut na miesiące?

Wypożyczanie samochodów to rozwiązanie dla osób, które nie chcą związywać się długą umową leasingu lub kredytu. Ponadto wynajem jest bardzo korzystny dla tych kierowców, którzy lubią często zmieniać samochody i uwielbiają sięgać i testować nowoczesne modele. W przypadku umowy na wynajem średnioterminowy dochodzi jeszcze jedna ważna zaleta – opłata w ramach subskrypcji jest stała.

Jak wynająć nowy samochód?

Wystarczy, że zwrócisz uwagę na ofertę Flex Rent! W ramach wynajmu abonamentowego proponujemy samochody od klasy miejskiej, po samochody premium czy SUV-y. Wystarczy, że wybierzesz wymarzony model, podpiszesz z nami umowę i gotowe. Auto zostanie podstawione pod wskazany adres, a Ty będziesz mógł już po 6 miesiącach od podpisania umowy zmienić samochód na inny. To doskonała okazja do przetestowania najnowszych modeli kilku producentów. Co ważne, umowę możesz przerwać w każdej chwili, aczkolwiek minimum trwa ona miesiąc. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

Zalety oferty Flex Rent

To jednak nie wszystko. Jedną z kluczowych korzyści z wynajmu średnioterminowego jest

obecność pakietu ubezpieczeń OC/AC/NNW w cenie. Oznacza to, że jako najemca nie musisz martwić się tymi kwestiami, bo odpowiada za nie wypożyczalnia. Ponadto w Flex Rent wykonujemy serwis, naprawy i wymianę opon w terminie, który będzie Ci odpowiadał. Usługi te również są wliczone w opłatę abonamentową. Wykonujemy również serwis oraz wymianę opon w czasie, który będzie Ci odpowiadał.

Obawiasz się, że samochód ulegnie awarii lub zostanie uszkodzony podczas kolizji? W Flex Rent masz zapewniony Assistance oraz auto zastępcze, jeśli tylko zajdzie takka potrzeba. W razie potrzeby możesz skorzystać z planu premium. Oznacza to, że nie całkowicie zniesiesz udział własny w ewentualnej szkodzie i nie poniesiesz odpowiedzialności finansowej, gdy dojdzie do kradzieży samochodu.

Jaki samochód wybrać?

Gdy już wiesz, że subskrypcyjny model wynajmu samochodów to coś dla Ciebie, musisz zdecydować, które auto wybierzesz. W Flex Rent proponujemy kilkanaście modeli, wśród których brakuje aut miejskich (Fiata 500), SUV-ów (KIA Sportage, Seat Ateca, Cupra Formentor, Nissan Qashqai, Renault Arcana), aut kompaktowych (Seat Arona) oraz oczywiście aut premium, takich jak Mercedes A 200, Audi Q3. BMW X4 i X3 czy MINI Countryman. Wybór samochodu zależy więc od Twoich preferencji. Warto wziąć pod uwagę, ile osób będzie nim podróżowało, czy potrzebne jest miejsce na większy bagaż oraz jak istotny jest prestiż samego auta, co ma często znaczenie podczas rozmów biznesowych. Jedno jest pewne – w Flex Rent znajdziesz wymarzony samochód, który będziesz użytkować w ramach bardzo korzystnej oferty wynajmu średnioterminowego. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.