zadaszenie basenu

Jak zadaszyć basen?

Jesteś zainteresowany zadaszeniem basenu? Czy wiesz, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Ciebie? Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby Ci doradzić! Alukov.pl

Nasze zadaszenia basenów prezentowane na stronie Alukov.pl pozwolą Ci przedłużyć sezon pływacki nawet do całego roku (będziesz musiał podgrzewać wodę poza sezonem). Zadaszenia basenów pomagają utrzymywać stałą temperaturę wody i korzystać z basenu również w czasie deszczu (lub śniegu!). Oferujemy zadaszenia z przesuwanymi drzwiami, dzięki czemu można wygodnie wejść do basenu. Możesz również otworzyć całkowicie zadaszenie w ciepłe dni, aby cieszyć się słońcem lub po prostu zamknąć niektóre segmenty w deszczowe dni, aby nadal cieszyć się basenem. Jesteś ciekawy, jak zadaszyć basen? Pierwszym krokiem jest zamówienie bezpłatnej wyceny na naszej stronie internetowej. Wystarczy podać nam swoje imię i nazwisko, adres i powiadomić nas o wszelkich wątpliwościach i pytaniach dotyczących zadaszenia. Jeśli masz dokładne pomiary powierzchni basenu lub tarasu, możesz również wypełnić szczegółowy formularz na stronie Alukov.pl, dzięki czemu będziemy mogli poznać bardziej dokładne informacje, przez co cały proces wyceny będzie szybszy.

Po zamówieniu wyceny na stronie Alukov.pl możesz wybrać, który model zadaszenia jest idealnym wariantem dla Twojego podwórka. Oferujemy projekty linii niskiej, średniej i wysokiej, aby zadaszyć Twój basen zgodnie z Twoimi potrzebami. Możliwości są nieograniczone! Nasze niskie zabudowania po prostu pokrywają basen, ale nie zasłaniają widoku podwórza. Możesz łatwo otworzyć zadaszenie, aby basen był w każdej chwili gotowy do użycia! Nasze zadaszenia środkowej linii mają średnią wysokość i zazwyczaj nie są wystarczająco wysokie, aby zablokować widok na podwórze. Zadaszenia te pozwolą Ci pływać w basenie, gdy jest on przykryty, ale podobnie jak nasze niskie zadaszenia, są wyposażone w prosty system przesuwny, który umożliwia łatwy dostęp do basenu. Nasze wysokie zadaszenia są wystarczająco wysokie, abyś mógł chodzić pod nimi. Te zadaszenia są idealne dla czasu spędzanego z rodziną i przyjaciółmi. Oferujemy dziesięć różnych modeli wysokiego zadaszenia, dzięki czemu masz kilka opcji do wyboru. Podobnie jak w przypadku innych zadaszeń, można łatwo przesuwać segmenty, aby cieszyć się ciepłym, letnim dniem lub trzymać je zamknięte, gdy pogoda jest ponura.

zadaszenie basenu

Gdy już zdecydujesz, jakie zadaszenie jest najlepszym wyborem dla Ciebie i dokonasz zakupu, to możesz skorzystać z naszego zespołu profesjonalistów, którzy pomogą Ci zainstalować zadaszenie. Zadaszenie może być łatwo założone i gotowe do użycia tuż po zakończeniu procesu instalacji. Będziesz mógł pływać pod nowym zadaszeniem jeszcze tego samego dnia!

Zespół Alukov.pl