Naturalne afrodyzjaki?

Od wieków wierzono w działanie ziół, przypraw i innych naturalnych składników spożywczych – czy to działających świetnie na różnego typu schorzenia, czy jako afrodyzjaki – by uwieść mężczyznę/kobietę – wzbogacić swoje pożycie, podnieść poziom podniecenia…

Przedstawiamy Wam więc kilka naturalnych afrodyzjaków, które po zaserwowaniu na kolację sprawią, że wasz wieczór w sypialni będzie naprawdę nieziemski!!

Te afrodyzjaki ma każdy w domu!

Czekolada! Każdy przecież wie, że czekolada poprawia nastrój. Odpowiada bowiem za wydzielanie serotoniny w organizmie. Zadbaj więc o deser (koniecznie z czekoladą w roli głównej) przed kolacją… 😉

Chili! Co prawda nie każdy lubi ostre przyprawy, ale nie trzeba jej dodać dużo, by działała tak jak tego chcemy… Dodaj szczyptę chili do ulubionego makaronu… Po takiej kolacji przyspieszy jego tętno, rozgrzeje się do czerwoności, a Ty będziesz mieć niezapomniany seks… !

Migdały – wiadomo, że każde orzechy są zdrowe. Działają na nasz mózg, ale nie każdy wie, że odpowiadają one za poziom testosteronu w męskim organizmie… Chcesz więc żeby Twój mężczyzna szalał z Tobą tej nocy? Dodaj migdałów do jego ulubionej sałatki czy kanapek!

Ostrygi – to jeden z najstarszych i najbardziej znanych afrodyzjaków. Niestety, nie każdy za nimi przepada, ale podane z dobrym winem, skropione cytryną smakują znakomicie i działają cuda… !

Truskawki – tak… wiemy o czym myślicie… truskawki i bita śmietana zjadana z waszego ciała – dokładnie to mamy na myśli. Uwierzcie, tak podane truskawki mogą być najlepszym afrodyzjakiem na świecie… !

Znacie jakieś inne afrodyzjaki, albo dania, które pobudzają waszego mężczyznę? Korzystajcie z nich – to nic złego, że w taki smaczny sposób chcemy zadziałać na jego pożądanie… Przez żołądek do serca, jak mawiają, prawda? 😉 Zresztą… Panowie… Was też to dotyczy. Afrodyzjaki nie działają tylko na męską część społeczeństwa… 😉