Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy

W weekend 30 i 31 lipca Giganci i osiedle 19. Dzielnica po raz kolejny zapraszają na ul. Kolejową 47 na „Planetę Gigantów w 19. Dzielnicy”, czyli wakacyjną strefę pełną wielkich dmuchanych torów przeszkód. Planeta Gigantów to ciekawa propozycja na weekend w mieście dla osób lubiących rywalizację, szukających sportowych emocji i adrenaliny. Jest doskonałą okazją do przeżycia niesamowitej przygody, znanej do tej pory tylko z programów telewizyjnych.

Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy jest otwarta w każdy weekend wakacji. Tory zostały pomyślane jako rozrywka dla dorosłych, ale z powodzeniem mogą się na nich bawić również dzieci powyżej 8. roku życia. Wstęp jest płatny – dostępne są bilety godzinne lub całodzienne.

Co weekend w „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” będzie można sprawdzić się na niesamowitych torach przeszkód. Urządzenia będą wymieniane, tak żeby zagwarantować maksymalną dawkę wrażeń i dać możliwość skorzystania łącznie z wszystkich torów.

30 i 31 lipca na „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” na uczestników będzie czekało 6 fantastycznych torów:

 • Wipeout Gigant – Ponieważ tory typu Wipeout cieszą się w naszej strefie dużym zainteresowaniem postanowiliśmy podnieść poprzeczkę i zafundować Wam 2 razy więcej dobrej zabawy. Jedyna na Świecie arena zręcznościowa Wipeout Wymiatacze, w której uczestnicy muszą pokonać aż 6 kul Wipeout połączonych dwoma równoważniami. Niesamowita dawka wrażeń gwarantowana. Kule mają średnice 2 metrów i nie wybaczają błędów. Długość rzeczywista całego toru to 35 metrów.
 • Arena Gladiatora – Tor przeszkód stworzony na wzór legendarnej szkoły Gladiatorów, który zaspokoi potrzeby największych wojowników. Idealny do współzawodnictwa dwóch zawodników.
 • Ścieżka Wojownika – to gwarantowana maksymalna dawka wrażeń. Każdy do zaliczenia będzie miał aż 38-metrowy tor z latającymi zbijakami, wspinaczką, zjeżdżalnią i labiryntem.
 • Eliminator Arena – Słynna arena sportowa wymiataczy „Strzała Zeusa” wraca w jeszcze bardziej ekstremalnej wersji. Specjalnie dla naszych Gigantów dodaliśmy kolejne obracające się ramię na większej wysokości. Trzeba będzie wykazać się dużym refleksem, gdyż aby wyeliminować konkurencję trzeba nie tylko umieć w rytmie skakać, ale i się uchylać.
 • Tor Fitness – Jeden z najtrudniejszych torów. Za pomocą siły rąk trzeba pokonać 10 metrową ścieżkę nie dotykając ziemi. Przed bolesnym upadkiem ochroni miękkie dmuchane podłoże.
 • Tarcza Heliosa – Niesamowita wolno stojąca 4,5 metrowa tarcza Heliosa, która pozwoli sprawdzić Twoją celność. Punkty zdobywać możesz metodą nożną albo ręczną.

W sobotę 30 lipca w godzinach 12.00-14.00 Fundacja KulturalneDzieci.waw.pl zaprasza na bezpłatne warsztaty plastyczne „Maziajki z Bajki”, które odbędą się na terenie Planety Gigantów w 19. Dzielnicy. Celem zajęć jest przede wszystkim rozwijanie zdolności manualnych i plastycznych maluchów. Dzięki zajęciom dzieci rozwijają umiejętności manualne oraz kształcą w nich podstawowe umiejętności z zakresu plastyki. Zajęcia również integrują grupę rówieśników oraz pokazują rodzicom sposoby twórczego spędzania wolnego czasu.

Każde dziecko po zajęciach dostanie prezent w podziękowaniu za wspólną zabawę.

Zapisy na zajęcia: [email protected]

Ceny biletów:

 • 30 PLN – godzina
 • 60 PLN – cały dzień
 • 25 PLN – godzina (dla grup od 8 osób)
 • 55 PLN – cały dzień (dla grup od 8 osób)

Bilety można kupić na miejscu (płatność tylko gotówką) lub:

http://planetagigantoww19dzielnicy.evenea.pl/

Godziny otwarcia Planety Gigantów w 19. Dzielnicy:

 • Sobota: 12:00-20.00
 • Niedziela: 12.00-18.00

Gospodarzem wydarzenia jest 19. Dzielnica, nowe osiedle mieszkaniowe, znajdujące się przy ul. Kolejowej 47 w Warszawie.

Patroni medialni: 4funTV, Radio Eska, Informator Stolicy, HaloWawa, wolnasobota.pl, kulturalnie.waw.pl

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1711115132471080/

Więcej informacji o torach: www.giganci.eu