Strona domowa Aktualności Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy

Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy

0
0

W weekend 30 i 31 lipca Giganci i osiedle 19. Dzielnica po raz kolejny zapraszają na ul. Kolejową 47 na „Planetę Gigantów w 19. Dzielnicy”, czyli wakacyjną strefę pełną wielkich dmuchanych torów przeszkód. Planeta Gigantów to ciekawa propozycja na weekend w mieście dla osób lubiących rywalizację, szukających sportowych emocji i adrenaliny. Jest doskonałą okazją do przeżycia niesamowitej przygody, znanej do tej pory tylko z programów telewizyjnych.

Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy jest otwarta w każdy weekend wakacji. Tory zostały pomyślane jako rozrywka dla dorosłych, ale z powodzeniem mogą się na nich bawić również dzieci powyżej 8. roku życia. Wstęp jest płatny – dostępne są bilety godzinne lub całodzienne.

Co weekend w „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” będzie można sprawdzić się na niesamowitych torach przeszkód. Urządzenia będą wymieniane, tak żeby zagwarantować maksymalną dawkę wrażeń i dać możliwość skorzystania łącznie z wszystkich torów.

30 i 31 lipca na „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” na uczestników będzie czekało 6 fantastycznych torów:

 • Wipeout Gigant – Ponieważ tory typu Wipeout cieszą się w naszej strefie dużym zainteresowaniem postanowiliśmy podnieść poprzeczkę i zafundować Wam 2 razy więcej dobrej zabawy. Jedyna na Świecie arena zręcznościowa Wipeout Wymiatacze, w której uczestnicy muszą pokonać aż 6 kul Wipeout połączonych dwoma równoważniami. Niesamowita dawka wrażeń gwarantowana. Kule mają średnice 2 metrów i nie wybaczają błędów. Długość rzeczywista całego toru to 35 metrów.
 • Arena Gladiatora – Tor przeszkód stworzony na wzór legendarnej szkoły Gladiatorów, który zaspokoi potrzeby największych wojowników. Idealny do współzawodnictwa dwóch zawodników.
 • Ścieżka Wojownika – to gwarantowana maksymalna dawka wrażeń. Każdy do zaliczenia będzie miał aż 38-metrowy tor z latającymi zbijakami, wspinaczką, zjeżdżalnią i labiryntem.
 • Eliminator Arena – Słynna arena sportowa wymiataczy „Strzała Zeusa” wraca w jeszcze bardziej ekstremalnej wersji. Specjalnie dla naszych Gigantów dodaliśmy kolejne obracające się ramię na większej wysokości. Trzeba będzie wykazać się dużym refleksem, gdyż aby wyeliminować konkurencję trzeba nie tylko umieć w rytmie skakać, ale i się uchylać.
 • Tor Fitness – Jeden z najtrudniejszych torów. Za pomocą siły rąk trzeba pokonać 10 metrową ścieżkę nie dotykając ziemi. Przed bolesnym upadkiem ochroni miękkie dmuchane podłoże.
 • Tarcza Heliosa – Niesamowita wolno stojąca 4,5 metrowa tarcza Heliosa, która pozwoli sprawdzić Twoją celność. Punkty zdobywać możesz metodą nożną albo ręczną.

W sobotę 30 lipca w godzinach 12.00-14.00 Fundacja KulturalneDzieci.waw.pl zaprasza na bezpłatne warsztaty plastyczne „Maziajki z Bajki”, które odbędą się na terenie Planety Gigantów w 19. Dzielnicy. Celem zajęć jest przede wszystkim rozwijanie zdolności manualnych i plastycznych maluchów. Dzięki zajęciom dzieci rozwijają umiejętności manualne oraz kształcą w nich podstawowe umiejętności z zakresu plastyki. Zajęcia również integrują grupę rówieśników oraz pokazują rodzicom sposoby twórczego spędzania wolnego czasu.

Każde dziecko po zajęciach dostanie prezent w podziękowaniu za wspólną zabawę.

Zapisy na zajęcia: kasia@kulturalnedzieci.pl

Ceny biletów:

 • 30 PLN – godzina
 • 60 PLN – cały dzień
 • 25 PLN – godzina (dla grup od 8 osób)
 • 55 PLN – cały dzień (dla grup od 8 osób)

Bilety można kupić na miejscu (płatność tylko gotówką) lub:

http://planetagigantoww19dzielnicy.evenea.pl/

Godziny otwarcia Planety Gigantów w 19. Dzielnicy:

 • Sobota: 12:00-20.00
 • Niedziela: 12.00-18.00

Gospodarzem wydarzenia jest 19. Dzielnica, nowe osiedle mieszkaniowe, znajdujące się przy ul. Kolejowej 47 w Warszawie.

Patroni medialni: 4funTV, Radio Eska, Informator Stolicy, HaloWawa, wolnasobota.pl, kulturalnie.waw.pl

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1711115132471080/

Więcej informacji o torach: www.giganci.eu

Pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej artykułów z  Aktualności

Dodaj komentarz

Zobacz także

Prosty do zrobienia przepis na kurczaka po chińsku, który zachwyci całą twoją rodzinę

Jeśli nie masz pojęcia, co zrobić dzisiaj na obiad, polecam ci kurczaka po chińsku. Ta pro…