gadzety reklamowe

Praktyczne gadżety reklamowe z nadrukiem – co kupić dla firmy?

Do kategorii gadżetów reklamowych z nadrukiem można zaliczyć szeroką gamę produktów. Wśród nich największym powodzeniem cieszą się te wyróżniające się praktycznym zastosowaniem. Na jakie gadżety warto się zdecydować? Oto przegląd popularnych i mniej znanych upominków firmowych!

Firmy dostarczające obecnie gadżety reklamowe z nadrukiem – https://oznakowane.com/ mogą zapewnić swoim klientom dostęp do różnorodnych produktów, które mogą być poddane personalizacji. Co wybrać?

Kubki reklamowe

Jeden z najczęściej kupowanych gadżetów reklamowych dla firm. Do wyboru jest wiele typów kubków, między innymi klasyczne kubki porcelanowe, ale także kubki szklane, metalowe czy popularne w okresie jesienno-zimowym kubki termiczne doskonałe na herbatę i kawę.

Koszulki reklamowe

Popularna propozycja jako podarunek firmowy. Koszulki uzupełnione o logo firmy mogą być także pomysłem na odzież roboczą dla pracowników. Zastosowanie jednolitego ubioru powoduje, że załoga firmy może prezentować się bardziej profesjonalnie.

Długopisy reklamowe

Kolejny pomysł na gadżety reklamowe z nadrukiem – długopisy mogą być zamówione w różnych wariantach, na przykład jako tanie długopisy plastikowe, ale także bardziej prestiżowe długopisy metalowe. Mogą stanowić też luksusowy podarunek firmowy – wtedy często wybierane są zestawy piśmiennicze umieszczane w eleganckich etui.

Notatniki reklamowe

Podręczny, praktyczny podarunek od firmy, który może być wykonany w wielu wariantach. Można zdecydować się na takie gadżety reklamowe z nadrukiem jak notatniki z kartkami samoprzylepnymi, notatniki z kartkami do odrywania, notesy zeszytowe. Personalizacja może dotyczyć samej okładki lub może dodatkowo dotyczyć także wnętrza notesu.

Odblaski reklamowe

Bardzo praktyczne gadżety przeznaczone dla firm, które chciałyby zaakcentować swoją troskę o bezpieczeństwo klientów. Do kategorii odblasków reklamowych można zaliczyć między innymi opaski odblaskowe, breloczki odblaskowe czy szelki odblaskowe. Są oferowane w wielu kolorach i wzorach dla dzieci, osób dorosłych.

Pendrive reklamowy

Użyteczne gadżety reklamowe z nadrukiem, które świetnie nadają się do przekazania materiałów firmowych czy też jako upominek dla ważnych klientów czy kontrahentów. Teraz można kupować je w bardzo atrakcyjnych cenach.

Słodycze reklamowe

Dostępne w wielu smacznych wariantach, na przykład można kupić je jako cukierki reklamowe, ciasteczka, czekolady i czekoladki, figurki czekoladowe, a nawet takie podarunki jak kalendarze adwentowe, czekoladowe kartki czy bombonierki. Nadruk najczęściej umieszczany jest na opakowaniu.